آخرین فعالیت‌های انتخاباتی مجمع زنان اصلاح‌طلب اعلام شد

 معصومه حجتی در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com» ،  با اشاره به برگزاری هشتاد و سومین جلسه شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح طلب به صورت مجازی، اظهار کرد: در این جلسه زهرا شجاعی دبیرکل مجمع زنان اصلاح طلب مطالبی در خصوص نقش و جایگاه حضرت زینب از دیدگاه مسائل اجتماعی و سیاسی امروز جامعه بیان کرد.

وی افزود: همچنین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت، از نقش ارزنده پرستاران عزیز کشورمان در تأمین و پاسداشت سلامت جامعه بویژه در شرایط سخت کرونایی امروز که نیازمند ایثار و فداکاری‌ مضاعف این سفیدپوشان عرصه‌ سلامت است تقدیر و تشکر شد.

دبیر شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح‌طلب تاکید کرد: بعد از مرور اخبار روز و تبادل اطلاعات، اعضا در مورد برگزاری کنگره سراسری حزب و وضعیت مشارکت استانها و نیز تقویت تشکیلاتی شعب به بحث و تبادل نظر پرداختند.

حجتی ادامه داد: در بخش دیگری از این جلسه‌ موضوع منشور مجمع زنان اصلاح طلب که توسط کمیسیون سیاسی تهیه و تدوین شده است مطرح شد و مورد گفت‌وگو و بررسی اعضا قرار گرفت.

دبیر شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح‌طلب اظهار کرد: با توجه‌ به‌ اهمیت منشور تدوین شده‌ به عنوان مانفیست و گفتمان حزب در جهت گیری های اندیشه ای و عملیاتی حزب، مقرر شد این منشور که در سه محور گفتمانی، راهبردها و رویکردها تنطیم شده‌ است در سلسله‌ جلسات آتی شورای مرکزی به صورت مبسوط ضمن بحث و بررسی در چارچوب محورهای یاد شده، مورد تایید و تصویب نهایی شورای مرکزی حزب قرار گیرد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments