از نامزدی «سید ابراهیم رئیسی» در انتخابات ۱۴۰۰ حمایت می‌کنیم

دکتر “مظفر اسکندری زاده” در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com» ضمن اعلام این خبر در پاسخ به این سوال که چگونه رییس ستاد «سید محمد خاتمی» در انتخابات ریاست جمهوری ۷۶ در استان کرمان اکنون از «سید ابراهیم رئیسی» برای شرکت در انتخابات ۱۴۰۰ دعوت می کند گفت: جمع ما هیچ زمان قرائت دوستان سابقمان از جنبش اصلاحات را آنگونه که رهبران خودخوانده جریان اصلاحات می گفتند قبول نداشته و با صراحت در همان ابتدای کار و مشاهده انحراف با سید محمد خاتمی در میان گذاشتیم .

وی گفت: آنچه که ما پیش بینی کردیم در عمل اکنون اتفاق افتاده است.

رییس شورای راهبردی حزب حماسه سازان دوم خرداد استان کرمان با تشریح انحرافات و عملکرد به تعبیر وی سراسر اشتباه جناح معروف به اصلاح طلب گفت: معتقدم رئیسی از آقایان روحانی و لاریجانی کاندیدای مورد حمایت سران اصلاحات در تهران، اصلاح طلبتر است .

اسکندری زاده ادامه داد: عملکرد جناب رئیسی در برخورد با فساد و دانه درشت ها از هر دو جناح و قوه مجریه قضاییه و مقننه بی نظیر و عین اصلاح طلبی است.

رییس شورای راهبردی حزب حماسه سازان دوم خرداد استان کرمان در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای شرکت در انتخابات ۱۴۰۰ دارید؟ گفت: همانگونه که در بیانیه دو هفته پیش اعلام کردیم با همه ظرفیت و توان و تجربه بیش از چهل سال فعالیت سیاسی به صحنه سیاسی استان کرمان بازگشته و حضور فعال و متفاوتی خواهیم داشت .

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments