غرضی: مردم به امتیازطلبان رای نخواهند داد

محمد غرضی در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com»، در پاسخ به این پرسش که چه کسانی باید برای انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدا شوند، اظهار کرد: کسانی که حقوق عامه مردم را بر حقوق خاصه امتیازطلبان ترجیح دهند و کسانی که حقوق صاحبان امتیاز را بر حقوق مردم ترجیح می‌دهند، بر فرض هم به دولت برسند، گرفتاری دولت‌های قبلی را خواهند داشت که دوره دوم ریاست‌شان برای مردم یک جهنم می‌شود.

 وی با بیان اینکه اصل بر این است که حقوق عامه مردم استیفا شود، تأکید کرد: باید حقوق عامه مردم که تا امروز استیفا نشده مورد توجه کاندیداهای ریاست‌جمهوری باشد. کسانی که صاحب امتیازند از این رده خارج می‌شوند و کسانی که بدون امتیاز می‌جنگند به این رده وارد می‌شوند. کسانی در تاریخ معاصر ایران موفق و محبوب مردم بودند که امتیازطلبی را کنار گذاشتند.

غرضی در پاسخ به این پرسش که چه کسانی را مصداق چنین تعریفی از کاندیدای ریاست‌جمهوری می‌داند، تصریح کرد: من از اینکه مصداق تعیین کنم ابا دارم. خدا باطن هرکسی را می‌شناسد و مردم‌شناس است. من مردم را نمی‌شناسم. پیشنهاد می‌کنم رسانه‌ها از کاندیداهای ریاست‌جمهوری بپرسند که الان با این قیمت دلار دولت را تحویل بگیرند، چه قیمتی تحویل دولت بعدی می‌دهند؟

وی با تاکید بر اینکه مردم به کسانی که ۲۰ تا ۳۰ سال گذشته در حاکمیت بودند و حقوق عامه را حفظ نکردند، اعتماد نمی‌کنند، تصریح کرد: این افراد چه چپ باشند و چه راست فرقی نمی‌کند و مردم کاری به آنان ندارند. پس کسانی باید بیایند که تئوری اجرای حقوق عمومی را تعریف کنند. کاندیداها باید بگوید من با کاهش ارزش پول ملی، گرانی و تورم موافق نیستم و اگر این کار را کردم وسط کار مردم می‌توانند رای‌شان را بردارند.

غرضی ادامه داد: حرف جدید زدن غیر از چهره جدید داشتن است، چرا که چهره جدید می‌تواند همان افکار قبلی را با نقاب تازه مطرح کند. پس کسی باید بیاید که مانند مدیران دولت‌های قبلی نباشد و هشت سال از این شاخه به آن شاخه نپرد و در آخر اعتماد مردم را خدشه‌دار نسازد و باعث لطمه زدن به جمهوریت و اسلامیت نظام نشود.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments