نظرسنجی انتخابات ۱۴۰۰

مجموع کل آرا تا این لحظه 87,010 رای میباشد .

در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به کدام یک از نامزدها رای می دهید؟

ابراهیم رئیسی
42.27%
عبدالناصر همتی
18.92%
قطعا شرکت نمی کنم
16.04%
سعید جلیلی (انصراف)
6.00%
محسن رضایی
5.48%
هنوز تصمیم نگرفته ام
5.17%
امیرحسین قاضی زاده هاشمی
3.95%
محسن مهرعلیزاده (انصراف)
1.13%
علیرضا زاکانی (انصراف)
1.05%

 

ایده ال گستر

آخرین نتایج لحظه ای انتخابات ۱۴۰۰

 

نتیجه نهایی در ساعت 17.30 دقیقه مورخه 1400/03/29 اعلام گردید

لحظه به لحظه با نتایج انتخابات 1400

ابراهیم رئیسی
17,926,345 رای 72.38% کل آراء
محسن رضایی
3,412,712 رای 13.78% کل آراء
عبدالناصر همتی
2,427,201 رای 9.80% کل آراء
قاضی زاده هاشمی
999,718 رای 4.04% کل آراء

تعداد کل آراء ماخوذه قابل قبول 24,765,976 رای میباشد .


 

شما همراهان عزیز وب سایت انتخابات 1400 بلافاصله پس از پایان یافتن زمان رای گیری انتخابات ریاست جمهوری 1400 و شروع شمارش آراء، می‌توانید نتایج لحظه‌ای انتخابات 1400 را در همین صفحه و هم‌چنین کانال تلگرام ما دنبال کنید. نتایج لحظه ای انتخابات 1400با اعلام رسمی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری 1400 اکنون فضای کشور، به طور کامل تحت تاثیر این رویداد مهم قرار گرفته است. از یک سو میزان مشارکت احتمالی مردم در انتخابات و از طرفی دیگر، گرایش آن‌ها به هر کدام از نامزدها، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین دلیل، وب سایت مرجع انتخابات 1400 قصد دارد با برگزاری نظرسنجی انتخابات 1400 به سوالات و ابهام‌های موجود در این زمینه، پاسخ دهد.

آیا شما در انتخابات 1400 شرکت می‌کنید؟ در صورتی که پاسخ مثبت است، به کدام یک از نامزدها رای می‌دهید؟ همان‌طور که می‌دانید، صلاحیت 7 نامزد برای تصدی پست ریاست جمهوری، از سوی شورای نگهبان تایید شده است. این افراد، به شرح زیر هستند:

  1. سید ابراهیم رئیسی
  2. سعید جلیلی
  3. محسن رضایی
  4. علیرضا زاکانی
  5. امیر حسین قاضی زاده هاشمی
  6. عبدالناصر همتی
  7. محسن مهرعلیزاده

در این میان، عدم تایید صلاحیت چهره‌های مطرح و سرشناسی هم‌چون علی لاریجانی، محمود احمدی نژاد، اسحاق جهانگیری، عزت الله ضرغامی، سعید محمد، مصطفی تاجزاده و … نیز در نوع خود جالب و حاشیه برانگیز بود.

قبل از شرکت در نظرسنجی انتخابات 1400 بهتر است با 7 نامزد نهایی و مورد اعتماد شورای نگهبان، بیشتر آشنا شویم:

سید ابراهیم رئیسی : رئیس کنونی قوه قضاییه را می‌توان مهم‌ترین و شناخته شده‌ترین اسم در میان کاندیداهای نهایی انتخابات ریاست جمهوری 1400 به شمار آورد. سید ابراهیم رئیسی اگرچه به طور رسمی اعلام کرده که به صورت مستقل وارد انتخابات ریاست جمهوری شده؛ اما از حمایت طیف وسیعی از اصول‌گرایان برخوردار است. بررسی میدانی انتخابات 1400 حکایت از آن دارد که رئیسی یکی از اصلی‌ترین شانس‌های پیروزی در انتخابات پیش رو است. ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1396 رقیب حسن روحانی بود و توانست 16 میلیون رای کسب کند.

برنامه های ابراهیم رئیسی در صدا و سیماسعید جلیلی: سیاست‌مدار اصولگرا و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، برای بار دوم قصد دارد شانس خود را برای تصدی پست ریاست جمهوری امتحان کند. او که در سال 1392 رقابت را به حسن روحانی واگذار کرد، این‌بار عزم خود را برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 جزم کرده است. جلیلی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، اعلام کرد: امیدوارم انتخابات پیش رو پر شور و بی اضطراب و عرصه ای برای آشنایی مردم با نامزدها و برنامه ها باشد و امیدوارم این انتخابات عرصه آشنایی مردم با برنامه‌ها باشد نه عرصه اغوا. بهترین شخصی که می‌تواند فضای انتخابات را مدیریت کند، خود مردم هستند و نامزدهای انتخاباتی باید برنامه های خود را در معرض آزمون مردم قرار دهند.

انصراف سعید جلیلی از انتخابات محسن رضایی : آقای محسن رضایی پس از ناکامی در چندین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در این دوره نیز خود را برای تصدی ریاست قوه مجریه نامزد کرده است. او در بیانه انتخاباتی خود اعلام کرد که اقتصاد نه پادگان است و نه دادگاه ولی محل فلسفه‌بافی هم نیست.

محسن رضاییعلیرضا زاکانی: نماینده مردم قم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، قبلا دو بار و در سال‌های 1392 و 1396 برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده بود، اما در هیچ‌کدام از دوره‌ها، صلاحیت وی ابراز نشد. رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، پس از ثبت نام در انتخابات 1400 اعلام کرد: مسببین وضع اسفبار فعلی و حامیان آنان طلبکارانه به میدان آمدند و سودای دولت سوم روحانی را در سر می‌پرورانند. پیشرفت ایران با تصمیمات بیست دقیقه‌ای محقق نخواهد شد.

علیرضا زاکانیامیرحسین قاضی زاده هاشمی: نایب رئیس فعلی مجلس، یکی دیگر از مهمان‌های بهارستان است که سودای ورود به پاستور را در سر می‌پروراند. قاضی زاده هم‌اکنون 50 سال سن دارد و به عنوان جوان‌ترین کاندیدای تایید صلاحیت شده برای انتخابات 1400، به گفته خودش قصد تشکیل “دولت سلام” را دارد. او بعد از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد: دولتِ سلام، سلام به تازگی و تغییر بنیادین است و من به‌جای اینکه یک کاندیدا به عنوان یک فرد باشم، به‌عنوان نماد یک تفکر برای تغییر ساختارهای اداره کشور هستم.

امیرحسین قاضی زاده هاشمیعبدالناصر همتی: رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، یکی از اصلاح طلبانی است که صلاحیت وی برای انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 توسط شورای نگهبان، احراز شد. همتی از سال 1397 و با حکم حسن روحانی به عنوان رئیس بانک مرکزی انتخاب شد. این فعال سیاسی امیدوار است بتواند به گزینه نهایی اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو تبدیل شود.

محسن مهرعلیزاده: این چهره اصلاح طلب، یک بار در سال 1384 شانس خود را برای تصدی پست ریاست جمهوری امتحان کرده است. البته در آن دوره اصلا توفیقی به دست نیاورد و در رده ششم قرار گرفت. محسن مهرعلیزاده در بیانه اخیر خود، اعلام کرد کاملا به جبهه اصلاحات وفادار می‌ماند و سرود زنده بودن این جریان سیاسی را سر داد.

محسن مهرعلیزاده سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران در تاریخ 28 خرداد 1400 و هم‌زمان با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی، برگزار می‌شود. لطفا با شرکت در نظرسنجی انتخابات 1400 علاقمندی سیاسی خود و نیز مشارکت احتمالی در انتخابات پیش رو را با ما در میان بگذارید.

انتظارات شما از رئیس جمهور

guest
8K نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
کیوان پورایوب
کیوان پورایوب
6 ماه ها قبل

باعرض سلام واحترام حضور دوستان عزیز:
به عنوان یک شهر وند ایرانی؛ این پیروزی انتخابات را خدمت مردم ولایت مدار جمهوری اسلامی ایران تبریک وتهنیت عرض میکنم….
ملت بزرگ وغیور وسرافراز جمهوری اسلامی ایران ؛با مشارکت خودشان در صحنه انتخابات حماسه آفریدند؛ ومشت محکمی بر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران زدند وبار دیگر؛ با رهبر جمهوری اسلامی ایران بیعت کردند و لبیک گفتند……………..
در نظر داشته باشید؛ این پیروزی را در شرایط بسیار خاص بدست آورده ایم……..
دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران عصبانی هستند؛ و جزئ پرت وپلاگفتن؛کار دیگری از دستشان بر نمی آید…..
دوستان ولایت مدار پیروز وسر افراز:
دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی اگر فحشمان هم بدهند؛ درکشان کنید؛ خودتان را جای آنها بذارید؛ خودشان راکشتند؛ ونیجه اش شد شکست….
با شکست خوردگان مهربان باشید واعتنایی به حرف هایشان نکنید………
درود بر ملت بزرگ .و فهیم وولایتمدار ایران

احسان
6 ماه ها قبل

اسلام با ظلم مخالفه ، یکی از ظلم ها بد حجابیه که زمینه ساز ظلم های بزرگتره، بعضیا چرا نمیفهمید؟!

یه‌آدم
یه‌آدم
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

پیامبران برای اقامۀ عدل مبعوث شدند، نه حجاب‌گذاشتن اجباری برای زنان! ظلم چیز دیگری‌ست جناب! ضمنا «لا اکراه فی الدین» … در قرآن خطاب به محمد (ص) آمده: «به زنان مؤمن بگو …» و نه مسلمان! چراکه ایمان قلبی و اسلام اسمی‌ست! اون‌هم مسلمانی ماها که شناسنامه‌ای‌ست نه انتخاب خودمون…! با همین اجبارهای من‌درآوردی مردم رو از خدا و دین و …، زده کردید و کردند، و می‌کنید و می‌کنند! اگر، استغفر الله… محمد (ص) شبیه این زورگوهای جاهل و دگم و بی‌خرد پرمدعا بود، دین‌ش 1400 سال که هیچ، حتی 14 سال هم میان مردم نمی‌موند!

نصرالله
پاسخ به  یه‌آدم
6 ماه ها قبل

ای جاهل هر حکومتی در هر زمانی یا هر جای جهان قوانینی دارد که خود را موظف به اجرای آن میکند در جمهوری اسلامی هم که قوانینش از اسلام گرفته شده (که بهترین قوانین است چرا که از جانب خداوند آمده) باید قانون اجرا شود ، در حکومت اسلامی هر کسی هر دینی داشته باشد آزاد است تا زمانی که از
دید حکومت رفتارش موجب تضییع حقوق دیگران نشود این است معنی لا اکراه فی الدین ، والا شاید مثلا شخصی دینی داشته باشه که در اون دین دزدی آزاد باشه آیا حکومت باید او را در دزدی آزاد بگذارد؟!!! در ضمن پیامبران برای دعوت مردم به دین الهی و بعد از آن هم اجرای قوانین الهی آمده اند .

یه‌آدم
یه‌آدم
پاسخ به  نصرالله
6 ماه ها قبل

جاهل شمایید و امثال شما که خودتون رو دانای کل و بقیه رو جاهل می‌دونید! بی‌شرف شماهایید که دین و دنیای مردم رو گرفتید، دو قوت و نیم‌تون‌هم باقیه. این‌خاک و این‌وطن پشت‌قبالۀ مادرهاتون و ارث پدرهاتون نیست. مال همه‌ست… سواد دینی‌ت رو بالا ببر تا بفهمی اولین و مهم‌ترین مسئولیت اجتماعی پیامبران برقراری عدل بوده. اون‌زمان مردم امانت‌داری و مهربانی محمد (ص) و عدالت علی (ع) رو می‌دیدند، و بعد تصمیم می‌گرفتند به دینی که ایشان نماینده‌ش بودند، ایمان بیارند. اجباری هم نبود!!! حالا اسم این حکومت کوفتی را گذاشته‌اند اسلامی و گیرش رو به زنان داده‌اند! اصل اسلام کجا بود؟ عدالت کجا بود! مهربانی کجا بود؟! آرامش و امانت‌داری کیلویی چند؟! این‌جا مملکتی‌ست که دختر 18 ساله معترض به قانون حجاب اجباری 5 سال حبس می‌شود و مسئولین اختلاس‌گرش آن‌سوی مرزها در جزایر هاوایی و نیویورک‌سیتی آبجو می‌خورند؛ مملکتی‌ست دارای منابع نفتی و گازی، دارای معادن، دسترسی‌به دریای آزاد، از پتانسیل کشاورزی تا تجارت دریایی و از هر لحاظ کامل، که مردم‌ش تا کمر توی سطل‌زباله‌ها خم می‌شوند…! اما رگ غیرت نداشتۀ شماها باد نمی‌کند! ژن‌خوب‌ها توی واشنگتن و تورنتو و شماها نگران یک تار مو! به ولله قسم که اگر محمد (ص) یا علی (ع) این‌جا، و در این‌زمان حاضر بودند، از شماها برائت می‌جستند. اگر واقعا اسلام چیزی‌ست که شما نشان‌ش می‌دهید، از آن متنفرم! اما من مطمئنم که این‌گونه نیست! شماها گند زده‌اید به ایمان این مردم. دنیای این مردم. به همه‌چیز و آن تعصب احمقانۀ ناتمام‌تان کورتان کرده و نفهم! ضمنا شما به حرف قرآن عمل کن و چشم‌هات رو درویش کن!!! مطمئنا زن مؤمن نیز چنین می‌کند اما بر زنی که ایمان ندارد، اجباری نیست! حق ماها جاهای دیگه ضایع شده که متأسفانه شماها نمی‌بینید.

احسان
پاسخ به  یه‌آدم
6 ماه ها قبل

معنی عدل آنقدر گسترده است که شامل همه ی نیکی ها و قوانین متکامل میشود منتهی شمایید که شعور و سواد کافی را ندارید و فقط حرف های گمراه کننده میزنید ،برو و ببین معنی عدل یعنی چه و بعد ادعای جاهل نبودن بکن. شمایید که با این افکار پلیدتون باعث میشید که مردم از دین دور بشن نه ما که میخوایم احکام متکامل اسلام را در جامعه پیاده کنیم، بر قراری عدل هم اوضاع اقتصادی هم اوضاع فرهنگی و تمام مشکلات دیگر را حل میکند اجرا کردن حکم حجاب هم از مصادیق برقراری عدل است اما امثال شما از فهم و درکش عاجزید. بله مشکل اقتصادی وجود دارد اما آن هم حاصل انتخاب افراد نااهل و بد بوده که این انتخاب ها از جانب خود مردم بوده نه منصوب شخص باشند که شما اعتراض به وضع موجود میکنید و حکومت را فاسد میدانید . انتخاب دین برای مردم آزاد است اما ضرر زدن به اجتماع ممنوع است در هر سیستم حکومتی که باشد.در زمان پیامبر و امامان هم اکثرا قابل هدایت نبودند و همان بود که نوه همان پیامبر را سر بریدند. یه جوری نگو که مثلا اگر امثال شما در زمان پیامبر بودید آدم میشدید این خیال باطل را از سرتون دور کنید.

کوروش
کوروش
پاسخ به  نصرالله
6 ماه ها قبل

آقای نصرالله شما مثل آقای محمد رضا شریفی نیا در فیلم اخراجی ها ۱ هستید. خیلی اشتباه میکنید برادر من خیلی

نفس
نفس
6 ماه ها قبل

آخرین کامنتم:
ضمن عرض تبریک به جناب آقای دکتر رئیسی، برای شروع به کار جناب رئیسی پیشنهاد میکنم ته توی این قضیه رو در بیاره که چطور 30 م نفر از 59 م نفر رای دادن، (50 درصد مشارکت!!!) درحالیکه این دوره مردم حداقل مشارکت در کارنامه 42 ساله این رژیم داشتند (از دیده ها میگویم نه آمار مندرج!)
اونهاییکه دلشون به اصلاحات خوش بود، پس از دولت کلید یا دولت تبخیر امید، به چیز خوردن افتادن و شرکت نکردند. جهنم و ضرر بگیم دو میلیون نفرشون به جناب همتی رای دادن.😉 بقیه چی؟ تا ساعت دو هم که تمدید شد.. .🙄 سپس امیدوارم ریشه های فساد رو ابتدا از درون سه قوه شروع کنه، به مافیای خودرو نگاهی بیندازه، به رشوه خواری در ادارات، مخصوصا در نهادهای مرتبط به واردات و صادرات کشور پایان بده، نظام آشفته آموزشی کشور رو ترمیم کنه. آموزش در هرکشوری مهمترین بخشه که متاسفانه خیلی سهل انگاری توش شده، کیفیت و نحوه آموزش در کشور نامطلوبه و نیز تماما به چشم بنگاه پول چاپ کنی بهش نگاه میشه و چیزی بنام آموزش رایگان مطابق قانون اساسی کشورمان وجود ندارد، امیدوارم ایشون فقر ریشه کن کنه. کودکان کار وسط خیابون را سامان بده، هر کار بلدی سر حرفه و تخصص خودش کار بکنه.
والله من بدم نمیاد یه رئیس جمهور خوب داشته باشیم. از وعده های توخالی و تورم، فیلترینگ و از بیکاری و فشارها خسته شدیم. همه مردم چشم انتظار شرایط بهتر هستن، وضع معیشتی خوب، رفاه، تمکن مالی، ازدواج، کار، پشتوانه تحصیلی، امیدوارم ایشون خطر جدی برای دانه درشتها باشن، برای کله گنده هایی که آقازاده هاشون اونطرف آب هستن ولی خودشون یقه آخوندی میبندن پشت میز. بگذریم و اما بعد

از هرکسیکه به بنده انگ و تهمت ناروا تا این لحظه زده است، میگذرم. 😇 اما نه بعد از این کامنت، چون نیستم، نمیبینم غیبت و حرام است. راضی نیستم. 😏
من نه نوچه و نماینده کسی بودم، نه برای جناح یا نهاد خاصی اینجا حضور داشتم.
لعلهم یتفکرون!
به امید ظهور تنها منجی عالم بشریت حضرت صاحب العصر والزمان و عالم گیری عدل و عدالت در جهان🌹
خدانگهدارتان

محمدامين حسين پور
محمدامين حسين پور
6 ماه ها قبل

لطفا یکم از تعصب هاى قدیمى فاصله بگیرید آقاى رئیسى میخواد اوضاع اقتصادى و سیاسى رو درست کنه نه اینکه بیاد ایران رو مثل طالبان کنه که همه با روبند زنونه(عبا) بیان بیرون!!! آقاى رئیسى خودشون میدونن چیکار کنن ماشالله از همه لحاظ کامل هستن چه سواد سیاسى چه دینى و چیزایى دیگه

محمدامين حسين پور
محمدامين حسين پور
6 ماه ها قبل

براتون متاسفم که فقط فکر حجاب هستید ! آقاى رئیسى اول باید وضعیت دولت رو درست کنه . کسى اینجا با حجاب مشکلى نداره آقاى رئیسى هم دیکتاتور نیست که تا اومد به قول اون آقا که کامنت گذاشته بیاد به ساپورت دخترا مردم و حجاب مردم گیر بده کلى مشکل اقتصادى و سیاسى هست که باید بهش رسیدگى شه من خودم طرفدار آقاى رئیسى هستم با همه ى وجوم هم دوست داشتم آقاى رئیسى انتخاب بشن

احسان
پاسخ به  محمدامين حسين پور
6 ماه ها قبل

در جوامع دیگری که آنها هم زنها را بد پوشش یا بی پوشش کردند طی 100 سال اخیر حالا نگاه کنید چقدر بی بند و باری وجود داره بین اونا و چه قدر این بی حجابی باعث ظلم های زیادی شده از جمله اینکه زن هایی که بچه دارند و سرپرستی ندارند و یا بچه هایی که پدر ندارند ،شمارشون هم میلیونها است اینا ظلم نیست به نظر شما ؟!اسلام اینا رو دیده که دستور به داشتن پوشش داده ای بی خردان.تا کی قراره شما نفهم باشید.

محمدامين حسين پور
محمدامين حسين پور
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

دوست عزیز واقعا براى خودم متاسفم که تو جامعه اى زندگى میکنم که شما با این افکار پوسیده به نابودى کشوندین ! این همه زن و بچه بى سر پست در خارج کشور در کمال راحتى دارن زندگى میکنن ! ظلم یعنى بچه هاى بى سر پست ایران تو خیابونا آشغال جمع میکنن و ماشین هاى بالا شهریارو تمیز میکنن ، وگرنه هیچکس از بى کجایى ضربه اى نخورده من نمیگم بى حجاب باشه کسى ولى الان وقت این حرفا نیست مشکل مردم حجاب نیست مشکل مردم مالیه سیاسیه خورد و خوراکـه هیچکس وسط این حرفا صحبتى از حجاب نکرده فقط شما چند نفر رو میبینیم با افکار پوسیده هى اینجا کامنت میذارید امیدوارم خود آقاى رئیسى عزیز و عملکرد و تدبیر خوب همه ى شمارو از چرخه میندازه بیرون

احسان
پاسخ به  محمدامين حسين پور
6 ماه ها قبل

بنده خدا این بچه هایی که گفتم پدر ندارند منظورم اونایی هستن که اولاد زنا هستند در خارج . چرا باید بچه ای به دنیا بیاد که پدر نداشته باشه .

کیوان پورایوب
کیوان پورایوب
پاسخ به  محمدامين حسين پور
6 ماه ها قبل

همانگونه که انتظار داریم ؛ مجری قانون ؛ قانون را بطور کامل اجرا کند وبا قانون شکنان برخورد قاطع داشته باشد….
رغایت حجاب هم امری است؛ کاملا” قانونی وعدم رعایت حجاب هم جرم تعریف شده….
همانگونه که اختلاس ؛ دزدی؛ کلاهبرداری؛ فساد و…….جرم تعریف شده….بد حجابی وبی حجابی هم طبق قانون جرم تعریف شده

محمدامين حسين پور
محمدامين حسين پور
پاسخ به  کیوان پورایوب
6 ماه ها قبل

دوست عزیز الان مشکل جامعه ما حجابه ؟ اقتصاد چى ؟ سیاست چى ؟ مردم چى ؟ گرانى ها چى ؟؟؟ شما وسط این همه مشکل که هر کدوم بزرگتر از بزرگ هستن اومدید راجب به یه موضوعى حرف میزنید که مشکل هیچکس نیست و نبوده حتى خود آقاى ریئسى !!!

کیوان پورایوب
کیوان پورایوب
پاسخ به  محمدامين حسين پور
6 ماه ها قبل

هر چیزی سر جای خودش………
اگر انتظار داری ؛مجری قانون بی خیال تخلف هنجار شکنان باشد؛چطور میتونی انتظار اجرای قانون را داشته باشی؟

یه ایرانی
یه ایرانی
پاسخ به  کیوان پورایوب
6 ماه ها قبل

بله همونطور که انتظار داریم مسئولین قوانین رو اجرا کنن از خودِ مردم هم انتظار میره قوانین جامعه رو رعایت کنن منتها رئیس جمهور منتخب عزیز باید اولویت بندی کنن ریشه یابی و حل مشکلات رو و الان معیشت مردم و مسکن از اولویتهای ایشون هست اما اون مسئله ای که در موردش بحث میکنید متأسفانه بر گرفته از فرهنگ غرب هست و اونا خیلی در این زمینه تلاش کردن که جامعه به این سطح از اون چیزی که میبینیم رسیده و انشاءالله به مرور زمان و با فرهنگ سازی تا حدودی بهبود پیدا کنه اما بحث کردن اینجا مشکلی رو حل نمیکنه خواهش میکنم ادامه ندید دوستان

کیوان پورایوب
کیوان پورایوب
پاسخ به  یه ایرانی
6 ماه ها قبل

اگر به ادامه ندادن باشد….اول ار خودت شروع کن ……

Tina
Tina
6 ماه ها قبل

بنده هم از همگی دوستانی که در انتخابات شرکت کردن با هر سلیقه و طرز فکری که بودن محترمانه این مدت به تحلیل و بحث دوستانه مشغول بودن و باعث شدن با دید بازتر این انتخاباتم پشت سر بگذاریم سپاسگزارم و برای همه مردم کشورم بهترین هارو آرزو میکنم چه کسانی که رای دادن و چه کسانی که به هر دلیلی رای ندادن برای همشون سالهایی پر از برکت و شادی ارزو میکنم .
درپناه حق

آریا
آریا
6 ماه ها قبل

حالا ببینید کسایی که انقدر آزادی میخواید به روحانی رای دادید با حرفاش این شد حالا افرادی که استدلال میکنن و دنبال آزادی مطلق نیستن به آقای رئیسی رای دادن عاقبتشو آخر ۴ سال مقایسه کنید انشالله نتیجه بگیرید و در انتخابات بعد به فرد اصلح رای بدید نه امثال حسن روحانی

احسان
6 ماه ها قبل

انشاالله با آمدن رئیسی دیگه بد حجابا باید ساپورتاشونو در بیارن و بجای اون شلوار کلفت بپوشن تا جاییشون معلوم نباشه تا آمار ازدواج زیاد بشه.

نرگس
نرگس
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

من خودم طرفدار اقای رئیسیم ولی الان درد ملت این نیست
اشتباه تو انتخاب هدف امثال شماست که شاید یه سریارو از رای دادن به ایشون برگردونده
قطعا اقای رئیسی اهداف بسیار والاتری نسبت به پوشش ادما که انتخاب خودشونه دارن!

Tina
Tina
پاسخ به  نرگس
6 ماه ها قبل

آفرین خانم نرگس موافقم

احسان
پاسخ به  نرگس
6 ماه ها قبل

آهان ،درد ملت ایران فقط اقتصادیه ،ندونستم .

احسان
پاسخ به  نرگس
6 ماه ها قبل

اولا پوشش آدما یک مسئله شخصی نیست که فقط به خودش مربوط باشه ،همینایی که میگن پوششم به خودم مربوطه باعث تضعیف بنیان خیلی از خانواده ها شدن . دوما شما برو وصیت نامه شهدا رو بخون همونایی که جانشونو دادن تا ما الان عزت و آبرو داشته باشیم در دنیا . به نظر شما تضعیف بنیان خانواده ها ، کاهش آمار ازدواج ، کاهش جمعیت ، افزایش فحشا و خیلی معضلات دیگر که دشمنان اسلام برای محقق شدن اینها شب و روز در حال تلاشند درد نیست .

Udin
Udin
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

اولا پوشش آدما یه مسئله شخصیه که فقط به خودشون مربوط میشه
دوما امثال تو کاری کردن تا همگی به این روز بیفتیم
سوما روح اون شهید هایی که واسه ما جنگیدن و جان دادن شاد،. اما افسوس می‌خورم که از اسمشون فقط برای منافع خودت استفاده می‌کنی
چهارما اگه شما با حجاب اختیاری مشکلی داری کسی مجبورت نکرده اینجا بمونی. راه باز جاده دراز

کیوان پورایوب
کیوان پورایوب
پاسخ به  نرگس
6 ماه ها قبل

به این میگن؛ هندونه زیر بغل گذاشتن….
چطور انتظار دارید؟ که آقای رئیسی قانون را اجرا نکند؟
حالا چونکه مشکلات زیاده مشکلات کوچک وجرائم دیگر باید فراموش شود؟
طبق قانون ؛ در ایران رعایت حجاب امری است کاملا” قانونی و عدم رعایت حجاب جرم تعریف شده…
همان قانونی که فساد ؛ دزدی ؛ کلاهبرداری؛ اختلاسو…..را جرم تعریف کرده؛ بد حجابی وبی حجابی را هم جرم تعریف کرده…
ومجری قانون باید قانون کشور را اجرا کند…..همانگونه که یک خانم بد حجاب انتظار دارد قانون بی خیالش بشود؛ یک دزد هم انتظار خواهد داشت ؛ که قانون جرمش را نادیده بگیرد….

نصرالله
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

متاسفانه این وضعیت بد حجابی با رئیسی هم درست نمیشه.

آریا
آریا
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

نه به نظر شما بهتره بخاطر حجاب بعضی از همین افراد زندگی یک فرد متاهل از هم بپاشه و به تلاق منجر بشه چرا شما انقدر آزاده خواهیید

احسان
پاسخ به  آریا
6 ماه ها قبل

بله بی غیرتا که خانوادشون از هم نمیپاشه البته ظاهرا ، بیچاره ها.ولی اگه یه ذره غیرت و مردانگی داشته باشن تحمل نمیکنن زنشون با اون وضع بره تو بازارا و چشم چرونا دام واسه ناموسشون پهن کنن. البته که بی غیرتا نمیفهمند .

نگار
نگار
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

به خدا راست میگی شیخ مادرترین حلالت

Udin
Udin
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

اینه که میگم آزادی
تا وقتی دین و حجاب تو این کشور اجباری باشه همین آش و همین کاسه است

احسان
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

دین اجباری نیست ، در قرآن هم آمده ، اما حجاب یه مسئله اجتماعیه چرا شما متوجه نیستید.کسی نمیاد بگه چرا کسی نماز نمیخونه . با نگاه شما باید دزدا و مواد فروشا هم آزاد باشن، چون باید آزادی باشه دیگه ،این خلاف کارا هم واسه خودشون اعتقادی دارن دیگه.خخخخ

Udin
Udin
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

درسته دین اجباری نیست اما تو این کشور هر کی اسم یه دین دیگه رو بیاره حکمش اعدامه! البته به جز اونایی که از زمان های قدیم دینشون چیز دیگه ای بوده.
حجاب هم یه مسئله اجتماعیه اما هر کی می‌تونه انتخاب کنه که چه جور حجابی داشته باشه. خلافکار ها مرتکب خلاف شدن اما اگه کسی نوع پوشش فرق بکنه خلاف محسوب نمیشه

Mmd
Mmd
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

الان تو از این راضی هستی یا نا راضی نفهمیدم

گرد آفرید
گرد آفرید
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

آقا احسان چقدر شبیه مازیار صحبت می‌کنی 🙂

Udin
Udin
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

سکووووووووت

حق جو
حق جو
پاسخ به  احسان
6 ماه ها قبل

داداش تحصیلاتت چیه؟

محمد
محمد
6 ماه ها قبل

یه سوال خیلی مهم اگر اگر رئیسی هم این چهار سال بدتر خراب کنه بازم چهار سال دیگ رای میدین؟

Mah
Mah
پاسخ به  محمد
6 ماه ها قبل

چهار سال روبرو باید تلاش کنیم برای پیشرفتو جهاد برای جهش ایران…
—بسم الله الرحمن الرحیم—

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  محمد
6 ماه ها قبل

صد در صد رای میدن که ۴ دیگشو بدتر خراب کنه !!!! مثل روحانی

amir
amir
پاسخ به  آتوسا
6 ماه ها قبل

خود شما که به اقای روحانی در دو دوره رای دادید دیگه چرا

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  amir
6 ماه ها قبل

من غلط بکنم به روحانی رای بدم ، عمرا هیچوقت رای ندادم به روحانی

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  amir
6 ماه ها قبل

مگه من چند سالمه که دو دوره به روحانی رای بدم خخخخخخ من فقط ۴ سال پیش واجد رای دادن بودم که به آقای رئیسی رای دادم ، بحث من اینه ما از کجا بفهمیم کسی که رئیس جمهور میشه اختلاسگر نیس … از کجا بدونیم به فکر مردمه !!! از کجا بدونیم نمیاد و همه چیزو از قبل بدتر کنه ؟؟!!!!!

Mmd
Mmd
پاسخ به  محمد
6 ماه ها قبل

اگه رئیسی خراب کنه دیگه واقعا نمیدونم به می رای بدم چون کامل ترین انسان برای این مقام در حال حاضر ایشون اند

احسان
6 ماه ها قبل

انشاالله با آمدن رئیسی دیگه بد حجابا باید به جای ساپورت شلوار کلفت پا بکنن تا جاییشون معلوم نباشه و باعث کاهش آمار ازدواج نشه.

محسن
محسن
6 ماه ها قبل

حالا هم که مازیار کنار کشیده ، نوچه های ایشون (نفس، سارا و … یادشون میاد که کم حرف زدن.)تو یک کلام هم خودتون میدونید و هم بقیه، عامل اصلی مشارکت پایین، عملکرد دولت برخاسته از تفکّرات امثال شماهاست. ان شاا… به یاری خدا و نظر امام زمان (عج) دولت جدید بتونه، به امیدهای کمرنگ شده، رنگ زندگی بده.
بنده هم بنوبه ی خودم ضمن تبریک به رییس جمهور جدید ملّت، اگه صحبت نابجایی کردم تو این مدّت، معذرت خواهی میکنم و آرزوی ایّامی خوش و همراه با رفع گرفتاری ها برای تمام ملّت، از راست، چپ و مستقل و … دارم.

فرزانه
فرزانه
6 ماه ها قبل

فقط 28درصد

Mah
Mah
پاسخ به  فرزانه
6 ماه ها قبل

🙄یه سری به شعبه ها میزدین🙄

کیوان پورایوب
کیوان پورایوب
پاسخ به  فرزانه
6 ماه ها قبل

باعرض سلام واحترام حضور دوستان عزیز:
به عنوان یک شهر وند ایرانی؛ این پیروزی انتخابات را خدمت مردم ولایت مدار جمهوری اسلامی ایران تبریک وتهنیت عرض میکنم….
ملت بزرگ وغیور وسرافراز جمهوری اسلامی ایران ؛با مشارکت خودشان در صحنه انتخابات حماسه آفریدند؛ ومشت محکمی بر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران زدند وبار دیگر؛ با رهبر جمهوری اسلامی ایران بیعت کردند و لبیک گفتند……………..
در نظر داشته باشید؛ این پیروزی را در شرایط بسیار خاص بدست آورده ایم……..
دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران عصبانی هستند؛ و جزئ پرت وپلاگفتن؛کار دیگری از دستشان بر نمی آید…..
دوستان ولایت مدار پیروز وسر افراز:
دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی اگر فحشمان هم بدهند؛ درکشان کنید؛ خودتان را جای آنها بذارید؛ خودشان راکشتند؛ ونیجه اش شد شکست….
با شکست خوردگان مهربان باشید واعتنایی به حرف هایشان نکنید………
درود بر ملت بزرگ .و فهیم وولایتمدار ایران

محمدعارف
محمدعارف
6 ماه ها قبل

با پایان انتخابات ستادهای کاندیداهای محترم خیلی زود جمع می شه وکم کم فراموش می شه. اما ستاد انتخابات حضرت صاحب الزمان عج همیشه فعاله ، آرزو میکنم همه بندگان خدا جذب این ستاد بشن و ستادهای انتخاباتی شیطان با همه امکانات جانبیش نابود بشه. انشا الله
ضمن تشکر از حضور درخشان مردم ، انتخاب آقای رئیسی رو به ریاست جمهوری تبریک عرض می کنم. به عنوان یک هوادار انقلاب به جامعه رای اصلاحات ادای احترام می کنم. صادقانه عرض می کنم که عاشقانه دوستتون دارم. امیدوارم دولت منتخب برای همه مردم بخصوص جامعه رای اصلاحات باعث خیر و برکت باشه.

Mah
Mah
پاسخ به  محمدعارف
6 ماه ها قبل

با احترام برای همه اقشار و احزاب…

یاسین
یاسین
6 ماه ها قبل

دیروز آقایون امیر و مازیار از برانداز ها ی زیر اندازی محترم اینجا بودم . الان هم از خانومای نفس و سارا و آتوسا :D :D

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  یاسین
6 ماه ها قبل

چیه ؟! هیچکس تحویلت نمیگیره ؟!؟! آخی !!!!!! میخوای فقط یه چیزی گفته باشی

نصرالله
پاسخ به  آتوسا
6 ماه ها قبل

چقدر تو حیا داری .

Tina
Tina
پاسخ به  نصرالله
6 ماه ها قبل

قبول دارم

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  Tina
6 ماه ها قبل

تو قبول داشته باشی یا نداشته باشی چه اهمیتی داره آخه …

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  نصرالله
6 ماه ها قبل

مرسی ، ولی خارج از این بحث های مزخرف … شما از کجا میدونید که هر کی رو کار میاد دزدی نکنه !!!!؟؟؟؟ وضع مردم بدبخت چی میشه آخه … کی جلوی این همه رانت رو میگیره ؟ خود آقای رئیسی تو قوه قضائیه بودن جلوی رانت و اختلاسو گرفتن ؟ کی جواب این همه بدبختی مردمو میده ؟

یاسین
یاسین
پاسخ به  آتوسا
6 ماه ها قبل

تعداد لایکارو ببین حداقل :D

Mmd
Mmd
6 ماه ها قبل

دوستان باید بگم که از الان برای انتخابات چهار سال بعد فکر کنید.چون منافقا و اپوزیسیون ها و رسانه های فارسی زبان خارجی اینکارو میکنن و برنامه ریزی میکنن چجوری سر مارو شیره بمالن و فکر حرفایی که قراره تو مناظرات زده بشه رو کردن .به همین خاطر بود که از تایید صلاحیت نشدن بعضی چهره های اصلاح طلب عصبانی شده بودن و همه برنامه هاشون نقش برآب شد.

یاسین
یاسین
6 ماه ها قبل

از الان بریم برای هشت سال بعد یعنی آقای سعید محمد

نفس
نفس
6 ماه ها قبل

24500000 نفر؟ یعنی حدود نصف واجدین شرایط🤥🤦‍♀️🤯 یا امامزاده بیژن! لابد منم رای دادم یادم نیس🤔

Mmd
Mmd
پاسخ به  نفس
6 ماه ها قبل

اگه دقت میکردی تاساعت دو بودن تو حوزه رای گیری

نفس
نفس
پاسخ به  Mmd
6 ماه ها قبل

دلیلش این بود که مشارکت حداقل بود.

یاسین
یاسین
پاسخ به  نفس
6 ماه ها قبل

50 درصد میشه مشارکت حداقل؟

Mah
Mah
پاسخ به  Mmd
6 ماه ها قبل

شب شعبه ها خیلی شلوغ بودند.

محمود
محمود
پاسخ به  نفس
6 ماه ها قبل

خیر حدود 30 میلیون نفر

یاسین
یاسین
پاسخ به  نفس
6 ماه ها قبل

حدود 30 میلیون نفر رای داده. که صفای اون 24 میلیون بقیه رای سفید یا باطله بوده. چشماتو باز کن و اطرافتو ببین

یاسین
یاسین
پاسخ به  نفس
6 ماه ها قبل

حدود 30 میلیون نفر رای داده. که جدای از اون 24 میلیون بقیه رای سفید یا باطله بوده. چشماتو باز کن و اطرافتو ببین

سارا
سارا
پاسخ به  نفس
6 ماه ها قبل

کمتر از نصف 60 میلیون واجد شرایط داریم

یاسین
یاسین
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

کلا شما پرتی

سارا
سارا
پاسخ به  یاسین
6 ماه ها قبل

ادب داشته باش
نکنه همتون همینقدر بی ادبید؟

Tina
Tina
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

مگه وقتی اتوسا و مازیار هرچی دلشون خواست بار ما کردن ما گفتیم همتون بی ادبید؟نکنه همتون انقدر بی منطقید ؟

Mah
Mah
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

۵۹ میلیون ۳۱۰ هزار نفر

آتوسا
آتوسا
6 ماه ها قبل

همه ی ما ایرانی هستیم … لطفا برای ایران دلسوز باشید ، برای مردم …

کوروش
کوروش
6 ماه ها قبل

با سلام شخصا انتخاب آقای رئیسی را بعنوان رئیس جمهور منتخب کشور با ایشان و طرفدارانش تبریک میگم ان شاالله که در بهبود وضع اقتصادی کشور و دیگر وضایف موفق باشند.

Mmd
Mmd
پاسخ به  کوروش
6 ماه ها قبل

❤️❤️

امیر
6 ماه ها قبل

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام از همه کسانی که در اینجا با هم گفتگو می کردیم میخواهم که اگر کدورتی پیش آمد ببخشند و همه یکدیگر را حلال کنیم.
یاعلی

امیر
6 ماه ها قبل

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر ۷ کاندید عزیز
میخواستم از هر ۷ کاندید عزیز عذرخواهی کنم و بخواهم که مرا وهمه ملت ایران را حلال کنند شاید در این چند روز ما در بحث هایمان به صورت ناخواسته قضاوت اشتباهی کرده باشیم یا به اشتباه و به صورت‌ ناخواسته به شما عزیزان تهمت زده باشیم یا ناخواسته به شما توهین کرده باشیم میخواستم بگم که حلال مان کنید همه ی این افرادی که پیام می دادند می‌خواستند با به چالش کشیدن شما عزیزان به مردم فرد اصلح را نشان بدهند تا برای کشور شان گامی برداشته باشند از شما ۷ کاندید عزیز می خواهم که همه ی مردم و ملت ایران را حلال کنید.
یاعلی مدد

هدی
هدی
پاسخ به  امیر
6 ماه ها قبل

سلام
درسته، دقیقا هدف فقط به چالش کشیدن و شناخت و انتخاب فرد اصلح بود از دوستانی که در نظر سنجی ها شرکت کردند اگر سبب ناراحتی یا دلخوری شدیم حلال کنید.
این پیروزی بزرگ رو به رهبر عزیزم و ملت شریف ایران تبریک عرض میکنم، مردم همیشه پیروز میدان هستن.

نفس
نفس
6 ماه ها قبل

رئیسی درومد… هی هی!
همون آش، همون کاسه… هی هی!
نه! ملاقه اش عوض شده… هی هی!
حضور حداکثری… هی هی! 🤥
صفهای مرغ…. هی هی!🐔🐣
من الان مثلا مشت محکمی خوردم رای ندادم… هی هی! 🤕😭
چقدر درد میکنه… هی هی!
😓😜✌🏻

یاسین
یاسین
پاسخ به  نفس
6 ماه ها قبل

همین که داری حرص میخوری و اینو از روی حرص میگی مشخصه چقدر مشت محکمی خوردی

ناشناس
پاسخ به  نفس
6 ماه ها قبل

حالا کو درد بکشی، صبر کن.

حسین خاکبازمقدم
حسین خاکبازمقدم
6 ماه ها قبل

پیروزی آقای رئیسی مبارک

محمود
محمود
6 ماه ها قبل

آقا مازیار حالت چطوره.
بزرگ میشی یادت میره

سارا
سارا
6 ماه ها قبل

این همه خودتونو کشتید و تبلیغ کردید و فقط 17 میلیون رای اوردین؟؟
خسته نباشید واقعا؟
“رئیس جمهور اقلیت”

آرمان
آرمان
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

مردم ناامید شدن بخاطر ۸ سال نابودی

سارا
سارا
پاسخ به  آرمان
6 ماه ها قبل

آرمان جان
مردم اگه ناامید باشند برای تغییر وضع موجود بیشتر در انتخابات شرکت میکنند(مانند سال 76) نه اینکه کمتر شرکت کنند
شما جایگاه اجتماعی ندارید کلللللل زورتون یک سوم رای دهنده ها بود میفهمی یک سوم!!!

آرمان
آرمان
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

یک سوم واجدین شرایط روحانی دوره قبل رای آورد دوره اول انتخابات ریاست جمهور روحانی کمتر از ۱۶ میلیون رای آورد .از جنبه اصلاح طلبی و اصولگرایی ببینی جبهه ی اصولگرا خیلی بیشتر رای آوردند حتی نسبت به دوره های قبل اصلاح طلب ها اما مردم دیگه از جناح بازی خسته شدند و به کسی رای دادند که بهش امید دارند. امید داریم وضعیت بهتر بشه

آرمان
آرمان
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

این همه خودتونو کشتید دو میلیون؟؟؟

سارا
سارا
پاسخ به  آرمان
6 ماه ها قبل

آرمان جان وقتی همه را رد صلاحیت کردند انتظار داشتید بیاییم به …. رای بدیم؟؟
زهی خیال باطل

Mmd
Mmd
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

دیگه ببخشید یکم باید رئیسی همتیو تخریب میکرد رایش بیشتر می شد .نکرد متاسفانه

محسن
محسن
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

فراموش نکنید که امثال شما و نفس (که سبک بودن ایشون از پیام بالا معلوم هست) و … با تفکّرات خودتون و بالا آوردن رییسجمهور قبلی باعث این اوضاع شده اید!

یاسین
یاسین
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

آرای اقای رضایی و قاضی زاده رو هم حساب کن. طرف میشناسم سپاهی هست و دوره قبل به رییسی رای داده بود اما این دوره به رضایی رای داد. یکی هم میشناسم به رییسی رای داده بود رفت به قاضی زاده رای داد.

محمود
محمود
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

اولا مشارکت خیلی کم شده بود که به لطف آقای روحانی بود.
دوما شمارش آرا هنوز تمام نشده وپیش بینی شده حدود 20 میلیون و بیشتر رای آقای رئیسی باشه.

Tina
Tina
پاسخ به  محمود
6 ماه ها قبل

به خاطر کویدم بود به خصوص افراد سالمند چند نفر از بستگان خودم به خاطر کرونا نرفتن و باید بگم بعضی حوزه ها به حق رعایت پروتکل نداشتن

Tina
Tina
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

همین که شما خودتون رو کشتید و همین اقلیت رو تحت تاثیر طرز فکر پوسیده وحیله های نخ نماتون نتونستین قرار بدین به همه تبریک میگم حداقلش دیگه تَکرار نکردیم. اقلیت یا اکثریت ایشون با رای مردم حالا دیگه رییس جمهور کشورمونن مگر اینکه شما خودت رو از مردم سوا بدونی مگر اینکه ایرانی نباشی .

کیوان پورایوب
کیوان پورایوب
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

هیچ میدونی ؟ دنیا ؛ در شرایط خاص قرار دارد؟
با احتساب افرادی که در قرنطینه کرونا ودچار بیماری کرونا وترس از بیماری کرونا……حد اقل 10 درصد از واجدین شرایط را رقم میزند؟
رای گیری الکترونیکی وثبت رای الکترونیکی برای اولین بار در ایران اجرا میشد؛وثبتش موجب معطلی مردم میشد؛ورای گیری با کندی صورت گرفت؛وصف های طولانی ؛ با در نظر گرفتن شرایط خاص وترس از بیماری میتونست حد اقل 5درصد تا8درصد عدم مشارکت را به خودش اختصاص بدهد….
عملکرددولت یازدهم و دوازدم آقای رو ح ا نی ……..هم جای خودش…..
تبلیغات کل شبکه های ماهواره ایی ومجازی و……..برای شرکت نکردن مردم………..بطوری که خودشان را کشتند……..
همه این موارد را کنار هم بگذاری…….خودت خواهی فهمید؛که توئیت بی ربط و گذاشته ایی…..

کارن
کارن
6 ماه ها قبل

تبریک به خودم و تمام حامیان سید ابراهیم رئیسی.
الآن انتخاب اصلح مشخص شد و مشخص شد که با تمام تبلیغات دشمن، نظر عموم مردم چیز دیگریست و باید به منافقین بگویم : بازی دیگر تمام شد!

سارا
سارا
پاسخ به  کارن
6 ماه ها قبل

یعنی هرکی به رئیسی رای نده منافقه؟

کارن
کارن
پاسخ به  سارا
6 ماه ها قبل

خیر،شما اینطور به خودتون گرفتین!
من گفتم منافق و نه چیز بیشتر.
معنی منافق هم در قرآن اومده.

یاسین
یاسین
6 ماه ها قبل

کسایی که میگفتند رییس جمهور هیچکارس ازتون میخوام در زمان ریاست جمهوری جدید فقط سکوت اختیار کنید . دیگه نگید فلان جا رفت چیکار کرد. فلان کارو کرد چرا کرد . فلان حرفو زد چرا زد.

یک ایرانی دلسوخته
یک ایرانی دلسوخته
6 ماه ها قبل

بدون شک آقای رئیسی، رییس جمهور و برنده انتخابات 1400 خواهد بود. ما هم به ایشون رأی دادیم. اما بعید می دونم مافیای اقتصاد اجازه بده رییس جمهور کار خودش رو درست پیش ببره. مافیای اقتصاد که جریان پیچیده ای هست به این راحتی از بین نمیره (شبکه ای از مسئولین درجه 1 و آقازاده هاشون که همه کار اقتصادی انجام میدن و برای خودشون سلطان واردات و صادراتند). به هر حال امیدوارم شر رانت خوارها و مفسدهای اقتصادی و مافیای اقتصاد از سر مردم کم بشه. اونهایی که معیشت مردم رو گرو میگیرین تا به خواسته های ناپاک و غیر شرعی خودشون برسند. ایران به یک امیر کبیر دیگه احتیاج داره تا بتونه دوباره سر پا بشه. شاید آقای رئیسی، امیر کبیر ثانی این مملکت شود شاید. باید بود و دید. به امید روزهای خوب برای مردم خوب ایرانم که با تمام مشکلات پای صندوق رأی آمدند. دمت گرم و سرت خوش باد.

Mmd
Mmd
پاسخ به  یک ایرانی دلسوخته
6 ماه ها قبل

درسته.دولت آقای رئیسی بخاطر عملکرد بد ریاست آقای روحانی با بدهکاری میاد سر کار.از همون اول باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنه

Tina
Tina
6 ماه ها قبل

آقای قاضی زاده هاشمی انتظار نداشتم اول باشن اما با این آگاهی و سواد و برنامه ای که من ازشون دیدم حداقل فکر میکردم بالاتر از همتی باشه رایشون

Mah
Mah
6 ماه ها قبل

دوستان خوبی و بدی دیدید حلال کنید ، ایشالله که با اخلاق رفتار کرده باشیم وصادق بوده باشیم .اگر ناراحتی ای ، دلخوری ای یا چیزی که موجب رنجش دوستان بوده ، گفته شده حلال کنید
موفق باشید
یا علی….

🇮🇷🇮🇷🇮🇷
🇮🇷🇮🇷🇮🇷
6 ماه ها قبل

در این دوره از انتخابات عده زیادی حاضر به رای دادن نبودن
حق دارن. با اون همه بلایی که لیبرال ها سرشون آوردن حق دارن رای ندن. و اونهایی که رای دادن. خواستن انتخاب اشتباه قبلی رو جبران کنن و نذارن عده ی دیگه ای براشون تصمیم بگیره.
اینبار، باز هم لیبرال ها با تخریب رقبای خودشون و “بلدم بلدم” گفتن ها خواستن مملکت رو توی مشتشون بگیرن. پولدارها رو پولدارتر و فقیر ها رو فقیر تر کنن.
با شعار “حجاب آزاد” یا پیامک وحشت دوباره خواستن مردم رو فریب بدن و رای جمع کنن. چون در همون پستی که بودن نتونستن یا نخواستن به نفع مردم عمل کنن. با دعوای زرگری بین خودشون و به بهانه ” اختلاف نظر داشتن با رئیس جمهور” خواستن بگن ما با مردم هستیم. و عده ای هم فریب عملیات روانی اونها رو خوردن و اشتباه قبلی رو تکرار کردن. سرمایه دارها هم به لیبرال ها رای دادن. چون به نفعشون عمل میکنه. در این سال ها،لیبرال ها باعث شدن مردم نسبت به مسئولین تنفر پیدا کنن، نسبت به نظام بدبین بشن و ناامیدی کل جامعه رو فرا بگیره.
تعداد آرای #همتی نشون میده چه تعداد سرمایه دار در کشور وجود داره، چه تعداد مافیا در کشور وجود داره، چه تعداد لیبرال و طرفدارای اونها در کشور وجود داره، و در کل، نشون دهنده تعداد ضد مردم ها یا فریب خورده هاست.

یاسین
یاسین
6 ماه ها قبل

اون خاک انداز برانداز های زیر انداز که رای نمیدن و رای ندادن اینجا چیکار میکنن؟ برا شما که فرق نداره کی رییس جمهور باشه.

نفس
نفس
6 ماه ها قبل

من کنار فرمانداری فومن توی ماشین یک ساعت منتظر کسی نشسته بودم، یکهو بصورت متوجه شدم اونجا مثلا مرکز و حوزه رای گیریه. فقط ماشینهای عوامل رای و بازرسیشون رفت و آمد میکردن. تنها رای دهنده که دیدم، یک یارو راننده تاکسی بود با قد بلند سبیلهای پهن و کلاه شاپوری اومد. پیاده شد انگار هنرپیشه بود و قرار بود بعنوان حضور پرشور مردمی ازش عکس و فیلم بگیرن😂🤧

نفس
نفس
پاسخ به  نفس
6 ماه ها قبل

یادم رفت بگم، تابلو بود که حتی راننده تاکسی هم نیست. ترمز دستیش نخوابونده بود، ماشین داشت برای خودش میرفت ما هم کرکر خنده.🤓😂 یارو تریپ داش مشتی زده بود تا جلب توجه کنه پیراهن سفید، کت شلوار و کلاه شاپوری مشکی، شکمش هم توی آفساید بود. فقط دستمال یزدی کم داشت. 😂😂😂

نگار
نگار
پاسخ به  نفس
6 ماه ها قبل

😂😂😂😂😂😂😂😂

نگار
نگار
پاسخ به  نفس
6 ماه ها قبل

خیلی باحال بود 😂😂😂😂

سارا
سارا
6 ماه ها قبل

سال 88 ساعت 8 صبح شنبه نه تنها نتایج کامل اعلام شده بود بلکه سران ستاد میرحسین هم به جرم اغتشاش دستگیر کرده بودند!!!!!!

K£I€N€G
6 ماه ها قبل

رئیسی🙏🌷 توجه دوستانی که میگن همتی همتی چکارکرده برای دولت؟یکی از کاری کرده بگید

آراز
آراز
6 ماه ها قبل

به احتمال پنجاه درصد انتخابات به دور دوم کشیده میشود
بقیه نقاط کشور رو نمیدونم اما در شهرهای ملکان بناب مراغه میاندوآب بوکان
رییسی کمی بیشتر از پنجاه درصد
رضایی و همتی دوشادوش هم حدودا ۱۷_۱۸ درصد
آرای باطله حدودا ۱۳ درصد

Mmd
Mmd
پاسخ به  آراز
6 ماه ها قبل

رئیسی تاکنون هفتاد درصد رای آورده

سعید
سعید
6 ماه ها قبل

من رای دادم تا مشت محکمی باشه که بخوره توی دهن ، ترامپ و نتانیاهو و تمام دشمنان ایران ✊ . درود بر تمام مردم ایران و درود برسردار سلیمانی 🇮🇷🇮🇷🇮🇷

Udin
Udin
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

تو با همین رای دادنت جزو دشمنان ایران محسوب میشی 😂

سعید
سعید
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

زکی

صادق
صادق
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

انتظار فهم از بعضیا بیجاست

Udin
Udin
پاسخ به  صادق
6 ماه ها قبل

چه خوب خودتو توصیف می‌کنی
احسنت…

سید ابراهیم
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

سلام
با این پیام حضور ۳۵ منافق روئیت شد
شاید خودشون هم نمی دونن

Udin
Udin
6 ماه ها قبل

و بدبختی های تازه شروع می‌شوند!

سعید
سعید
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

برای بی لیاقتها

Udin
Udin
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

تو عددی نیستی که بخوای تعیین کنی کی با لیاقته و کی بی لیاقت. چون خودتم لیاقت این کارو نداری

سعید
سعید
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

تو هم عددی نیستی که پیش بینی بدبختی میکنی جناب پیشگو
کمتر چرند بگو. منفی بافی موقوف

Udin
Udin
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

چهار سال دیگه می‌بینمت…

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

شما بالیاقت ببینیم چی نصیبت میشه … !!!!

سعید
سعید
پاسخ به  آتوسا
6 ماه ها قبل

در حد فهم و شعور بعضیا نیست وگرنه توضیح میدادم

محمدعارف
محمدعارف
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

پیشگویی نکن اگه می خوای قضاوت کنی هشت سال پیشو قضاوت کن!

Udin
Udin
پاسخ به  محمدعارف
6 ماه ها قبل

وضعمون از هشت سال پیش بدتر هم نشه بهتر نخواهد شد. فعلا که شما پیشگو شدید و مثلا دارید واسه چهارسال ریاست جمهوری کشور تعیین تکلیف می‌کنید.
غافل از اینکه همه چیز از قبل تعیین شده.

Mmd
Mmd
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

هه😒.اگه اینجوری بود رئیس جمهوری به نام روحانی برای ایران وجود نداشت.الان که رفیقتون رای نیاورده شده از قبل انتخاب شده؟یادمون نمیره چجوری جلو روحانی قر میدادین.

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

لایک داری

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  محمدعارف
6 ماه ها قبل

پیشگویی لازم نیس … چیزی که عیان است …!!!!

آرمان
آرمان
پاسخ به  آتوسا
6 ماه ها قبل

اون چیزی که عیان است حاصل زحمات ۸ ساله روحانی هست که گند زد به مملکت

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  آرمان
6 ماه ها قبل

همشون همینن … واسه ۴ سال دلشون برا مردم نمیسوزه

یه‌آدم
یه‌آدم
پاسخ به  آتوسا
6 ماه ها قبل

به‌جز غر زدن کار دیگه‌ای هم بلدید؟ اگه همه‌شون همین‌ن، پا شید و برید انقلاب کنید! البته یه‌روزه نمی‌شه، پونزده‌سال باید شده از زیرزمین نمور تا آمفی‌تئاتر دانشگاه تریبون دست‌ت بگیری و مردم رو آگاه کنی تا بعد ببینی آیا اثری داره یا نه! با کامنت و استوری و توییت و هشتگ نمی‌شه؛ خون می‌خواد بدون غر و ناله و نااُمیدی و منت! اراده می‌خواد، آگاهی می‌خواد، شجاعت می‌خواد، کاریزما می‌خواد! آرمان می‌خواد! اُمید و فریاد حق‌طلبی می‌خواد! باید بری توی خیابون جون‌ت رو بگیری کف دست‌ت… می‌گیری؟! یا فقط از پشت گوشی آزاده و جسوری؟!

احسان
پاسخ به  یه‌آدم
6 ماه ها قبل

خب اگه تو شجاعت داری و مردی کاری بکن .هههه

دختر ایرانی
دختر ایرانی
6 ماه ها قبل

من خوابم نمیبره چرا امار اعلام نمیشه😭
تا نگه رئیسی اول شده من نمی خوابم امشب

امین
امین
پاسخ به  دختر ایرانی
6 ماه ها قبل

محسن رضایی رای میاره

سعید
سعید
پاسخ به  امین
6 ماه ها قبل

زکی

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  امین
6 ماه ها قبل

اون همیشه نخودیه تو نامزدا 😅😅😅

محمدعارف
محمدعارف
پاسخ به  دختر ایرانی
6 ماه ها قبل

اندکی صبر سحر نزدیک است😃

Udin
Udin
پاسخ به  دختر ایرانی
6 ماه ها قبل

نگران نباش همه چی از قبل برنامه ریزی شده رئیسی اوله

آرمان
آرمان
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

پس خاتمی روحانی هم از قبل معلوم بودن.

Udin
Udin
پاسخ به  آرمان
6 ماه ها قبل

خاتمی نه ولی روحانی صد درصد.
همون انتخاب شدن خاتمی باعث به وجود اومدن اصلاح طلبان و اصولگرایان شد و چه اتفاق ها که نیوفتاد. کاش دوباره تاریخ تکرار شه

سعید
سعید
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

زکی

Udin
Udin
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

تو جز زکی گفتن چیز دیگه ای بلدی بگی؟

Mah
Mah
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

شما لطف می کردید تو شعبه ها حاضر میشدید تا مشارکت و نظر مردم رو ببینید

Udin
Udin
پاسخ به  Mah
6 ماه ها قبل

اتفاقا تو شعبه ها حاضر شدم و جز پنج شش نفر مشارکتی ندیدم.
درضمن آشنا های شورای نگهبان گفتن که تقریبا ۲۷ درصد رای دادن و بقیش عدد سازیه. گرچه شما باور نمی‌کنید.
برید به همون رای هاتون خوش باشید
چهار سال دیگه می‌بینمتون

آرمان
آرمان
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

این طور نبود همه کسانی که رای دادند دیدند چقدر شلوغه و مشارکت درسته

کیوان پورایوب
کیوان پورایوب
پاسخ به  Udin
6 ماه ها قبل

چه راحت میتونی دروغ بگی…….

امیر
امیر
6 ماه ها قبل

محسن رضایی میرقاید

حق جو
حق جو
6 ماه ها قبل

چه خبر از نتایج انتخابات؟

یه ایرانی
یه ایرانی
6 ماه ها قبل

دوستان، دشمن شکست خودش رو اعلام کرده؛ از الان ترسیدن؛ چه حال خوبی داره وقتی دشمن رو مأیوس میکنی😄

Mmd
Mmd
6 ماه ها قبل

این دولت پیشرو حیاتی ترین دولت تاریخه .نمادیه برای مردم از دولت انقلابی.همه میتونن تفاوتشو با دولت غربزده ببینن

Mmd
Mmd
6 ماه ها قبل

در دوره آقای روحانی نقدینگ هفت برابر شد .نقدینگی با ارزش پول ملی نسبت عکس دارد .یعنی هفت × ارزش پول قبلی = ارزش پول فعلی

اثر تحریما و حساب کنید حالا

محمد
محمد
6 ماه ها قبل

دوستان من هرچی سند مدرک آوردم برخی دوستان تفره رفتن از جواب دادن.
هرچه گفتم حقیقت داشت حتی مردم هم چشم دارن می بینن!!!!
دوستان اونایی که خیانت روحانی نوچه هایش به مردم دیدین که دیدن اینا سطحی بود ۲۰یا شاید هم۳۰سال دیگه از خیانت واقعی او می نویسند که حتی چیز های که ما می‌دانستیم پیش آن چیز ها هیچ نبود چون اسناد سوخته به حساب میاد ۲۰یا ۳۰سال دیگه.
مردم همانطور که۸سال پیش و چهار سال پیش به روحانی رای دادید ضربه خوردید و پشیمان شدید برگشتید دمتون گرم که برگشتید البته لازم بود یه شوک به مردم ایران وارد بشه که مردم آگاه شن بدونن. که با کی طرف هستن.
دوستان من هم بروم که خدارو شکر هرچه از دست هم آمد اینجا انجام دادم سند مدرک آوردم و مردمو مجاب کردم حتی یک نفر هم مجاب شده باشه برای من کافیه.چون توانم تو این حد بود.
و البته دوستان توصیه می کنم سواد سیاسیتونو ببرید بالا که کار سختی در پیش داریم مجاب کردن مردمی که سرشون هنوز تو برفه.
یاعلی دوستار شما محمد۱۴۰۰.۳.۲۸ انتخابات پر شور
برای ایرانی سربلند،🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

حق جو
حق جو
پاسخ به  محمد
6 ماه ها قبل

«هرچی سند مدرک آوردم برخی دوستان تفره رفتن از جواب دادن»
.
اولاً «تفره» غلطه و «طفره» درسته. ثانیاً کدوم سند و مدرکی؟ به زورگویی و پافشاری متعصبانه که سند و مدرک نمیگن.

«حتی یک نفر هم مجاب شده باشه برای من کافیه»
.
شکسته نفسی نکن. شما با قلدری تونستی خیلی بیشتر از یک نفر رو مجاب کنی که به رئیسی رای ندن!

«توصیه می کنم سواد سیاسیتونو ببرید بالا»
.
همین که سواد سیاسی شما بالا هست کافیه.

«مجاب کردن مردمی که سرشون هنوز تو برفه»
.
زمستون خیلی وقته تموم شده برادر. هنوز جوجه‌هاتو نشمردی؟

سعید
سعید
پاسخ به  حق جو
6 ماه ها قبل

فکر کنم جوابشو نمیدادی میترکیدی

حق جو
حق جو
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

شما همون سعید و محمد هستین؟

سعید
سعید
پاسخ به  حق جو
6 ماه ها قبل

؟؟؟

Mmd
Mmd
پاسخ به  حق جو
6 ماه ها قبل

بابا روشنفکر

حق جو
حق جو
پاسخ به  Mmd
6 ماه ها قبل

خوب بود؟

ممد
ممد
پاسخ به  محمد
6 ماه ها قبل

داداش تو که ارزشی سایبری هستی اقلا از سواد سیاسی حرف نزن.اینجور توصیه هارو واسه خودت نگهدار.دمت گرم

سعید
سعید
6 ماه ها قبل

کمربنداتون ببندید داریم سقوط می کنیم..
به امید درس عبرت

آتوسا
آتوسا
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

خخخخخ

حق جو
حق جو
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

یعنی لحظه شماری میکنم واسه اعلام نتایج اولیه!

سعید
سعید
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

مفسدان گرامی آماده سقوط باشید. کمربندم ببندید فایده نداره. خخخخخخخ

محمد صلاح
محمد صلاح
6 ماه ها قبل

انشالله تحریمها هم برداشته میشه تا روحانی هم با خاطره خوش بعد از ۸ سال ریاست جمهوری رو تموم کنه

محمد صلاح
محمد صلاح
پاسخ به  محمد صلاح
6 ماه ها قبل

انشالله تحریم برداشته نمیشه تا دیس لایکها خوشحال بشن!!!!!

محمد
محمد
پاسخ به  محمد صلاح
6 ماه ها قبل

غلام همت آنم که بَعدِ این همه وقت/ هنوز منتظرِ میوه های برجام است!

سعید
سعید
6 ماه ها قبل

آفرین باریکلا
همه کاسه کوزه‌های اوضاع بد اقتصادی رو بشکنین سر همتی… انگار که همتی فرمانده کل اقتصاد بوده و تحریم آمریکا هم به دستور همتی انجام شده…

من هم به سبک استدلال طرفداران آقای رییسی، تمام نقص‌ها، دزدی‌ها و مفاسد و رشو‌ه‌خورای‌ها در 40 سال این کشور رو می‌شکونم سر آقای رییسی

زیبا است؟؟

محمد
محمد
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

زیباست که پچه های بالای شهر دیگه نمی تونن اونجوری که میخوان با دلار۲۵ تومنی برن خارج.

محمد
محمد
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

آقای همتی یک نماده ، نماینده یک تفکره، نمودار این تفکر دولت آقای روحانیه، نگاه کن بدون شرح
زیبا نیست؟

گرد آفرید
گرد آفرید
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

تحریم های آمریکا سال ۸۸ با درخواست و نامه سران فتنه اعمال شد!
این اقتصاد نتیجه ۳۲ سال حکومت لیبرال هاست
شما فقط یک روز نه فقط یک ساعت مفید از کار مفید همتی بگو ببینیم چیکار کرده
آقای رئیسی هنجار شکنی کردند در قوه قضاییه
ایشان اول از اتاق خودشون شروع کردند و یکی یکی دانه درشت هارو محاکمه کردند

Mmd
Mmd
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

خب آقای مهندس تو بگو .به غیر از تحریم آمریکا دیگه چه دلایلی بر اینکه آقای همتی دلارو نه تومن تحویل گرفت و سی تومن پس داده وجود داره.اینا مثل آب زلاله تحلیل نمیخواد استدلال نمیخواد.این آقا هردفعه میومد میگفت ارزش پول سقوط نمیکنه یروز طول نمیکشید فرداش دوباره میومد روش.اینه اقتصادی که خونده .این بزرگوار داره سناریو هایه روحانیو تکرار میکنه برا همینه که میگیم دولت سوم روحانیه خب پس اگه روحانی آورده ریالو سی تومن کرده مرحم درد همتی نمیشه .همه چی آمریکا.همون طرز فکر سرطانی که افتاده به جون اقتصاد ایران

احمد
احمد
پاسخ به  سعید
6 ماه ها قبل

نه پس تقصیر رئیسی بود رئیس بانک مرکزی مقصره صد در صدی به همراه وزیر اقتصاد برن گم شن + اصلاح طلب هایی که از این کفتار ها حمایت کردند

غلامی
6 ماه ها قبل

رای ما رئیسی✌️✌️✌️✌️
رئیسی رئیسی اینو بدون رئیسی😍👑

محب اهل بیت انشاالله
محب اهل بیت انشاالله
6 ماه ها قبل

حدیثی منصوب به امامان داریم که میگه (جمع بیشتر مواقعه اشتباه می کنه) حالا سوال اینجاس ایا انتخاب رئیسی کار درستی هستی و خیلی از چیزهای دیگه که مردم روش اتفاق نظر داشتن؟

Mmd
Mmd
پاسخ به  محب اهل بیت انشاالله
6 ماه ها قبل

باید دید این اتفاق نظر برای چیه؟کار واقعی یا نمایشی؟این کارها شو انتخاباتیه یا نه؟در افتادن با کله گنده های کشور کار هیچکس نیست که آقای رئیسی اینکارو کرد.درضمن اینکه عده زیادی به یه کار یا هرچی اقبال دارن دلیل نمیشه اون کار درست باشه نه اینکه بیشتر مواقع اشتباه باشد

محب اهل بیت انشاالله
محب اهل بیت انشاالله
پاسخ به  Mmd
6 ماه ها قبل

زمانی که روسیه بخشی از خاک ایران را گرفت مردم برای مقابله با روسیه اتفاق نظر داشت ولی نتیجه این شد که شهرهای بیشتری رو از دست دادن و مجبور شدن تن به توافق بدتری بدن .
خیلی وقت ها ظاهر یک مسئله خیلی ساده تر از باطنش هست .

Mmd
Mmd