نظرسنجی انتخابات ۱۴۰۰

مجموع کل آرا تا این لحظه 84,289 رای میباشد .

در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به کدام یک از نامزدها رای می دهید؟

ابراهیم رئیسی
42.36%
عبدالناصر همتی
18.83%
قطعا شرکت نمی کنم
15.88%
سعید جلیلی (انصراف)
6.19%
محسن رضایی
5.39%
هنوز تصمیم نگرفته ام
5.20%
امیرحسین قاضی زاده هاشمی
3.91%
محسن مهرعلیزاده (انصراف)
1.17%
علیرضا زاکانی (انصراف)
1.08%

ایده ال گستر

لحظه به لحظه با نتایج انتخابات 1400

امیرحسین قاضی زاده هاشمی
0 رای
محسن رضایی
0 رای
عبدالناصر همتی
0 رای
ابراهیم رئیسی
0 رای

شما همراهان عزیز وب سایت انتخابات 1400 بلافاصله پس از پایان یافتن زمان رای گیری انتخابات ریاست جمهوری 1400 و شروع شمارش آراء، می‌توانید نتایج لحظه‌ای انتخابات 1400 را در همین صفحه و هم‌چنین کانال تلگرام ما دنبال کنید. نتایج لحظه ای انتخابات 1400با اعلام رسمی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری 1400 اکنون فضای کشور، به طور کامل تحت تاثیر این رویداد مهم قرار گرفته است. از یک سو میزان مشارکت احتمالی مردم در انتخابات و از طرفی دیگر، گرایش آن‌ها به هر کدام از نامزدها، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین دلیل، وب سایت مرجع انتخابات 1400 قصد دارد با برگزاری نظرسنجی انتخابات 1400 به سوالات و ابهام‌های موجود در این زمینه، پاسخ دهد.

آیا شما در انتخابات 1400 شرکت می‌کنید؟ در صورتی که پاسخ مثبت است، به کدام یک از نامزدها رای می‌دهید؟ همان‌طور که می‌دانید، صلاحیت 7 نامزد برای تصدی پست ریاست جمهوری، از سوی شورای نگهبان تایید شده است. این افراد، به شرح زیر هستند:

  1. سید ابراهیم رئیسی
  2. سعید جلیلی
  3. محسن رضایی
  4. علیرضا زاکانی
  5. امیر حسین قاضی زاده هاشمی
  6. عبدالناصر همتی
  7. محسن مهرعلیزاده

در این میان، عدم تایید صلاحیت چهره‌های مطرح و سرشناسی هم‌چون علی لاریجانی، محمود احمدی نژاد، اسحاق جهانگیری، عزت الله ضرغامی، سعید محمد، مصطفی تاجزاده و … نیز در نوع خود جالب و حاشیه برانگیز بود.

قبل از شرکت در نظرسنجی انتخابات 1400 بهتر است با 7 نامزد نهایی و مورد اعتماد شورای نگهبان، بیشتر آشنا شویم:

سید ابراهیم رئیسی : رئیس کنونی قوه قضاییه را می‌توان مهم‌ترین و شناخته شده‌ترین اسم در میان کاندیداهای نهایی انتخابات ریاست جمهوری 1400 به شمار آورد. سید ابراهیم رئیسی اگرچه به طور رسمی اعلام کرده که به صورت مستقل وارد انتخابات ریاست جمهوری شده؛ اما از حمایت طیف وسیعی از اصول‌گرایان برخوردار است. بررسی میدانی انتخابات 1400 حکایت از آن دارد که رئیسی یکی از اصلی‌ترین شانس‌های پیروزی در انتخابات پیش رو است. ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1396 رقیب حسن روحانی بود و توانست 16 میلیون رای کسب کند.

برنامه های ابراهیم رئیسی در صدا و سیماسعید جلیلی: سیاست‌مدار اصولگرا و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، برای بار دوم قصد دارد شانس خود را برای تصدی پست ریاست جمهوری امتحان کند. او که در سال 1392 رقابت را به حسن روحانی واگذار کرد، این‌بار عزم خود را برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 جزم کرده است. جلیلی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، اعلام کرد: امیدوارم انتخابات پیش رو پر شور و بی اضطراب و عرصه ای برای آشنایی مردم با نامزدها و برنامه ها باشد و امیدوارم این انتخابات عرصه آشنایی مردم با برنامه‌ها باشد نه عرصه اغوا. بهترین شخصی که می‌تواند فضای انتخابات را مدیریت کند، خود مردم هستند و نامزدهای انتخاباتی باید برنامه های خود را در معرض آزمون مردم قرار دهند.

انصراف سعید جلیلی از انتخابات محسن رضایی : آقای محسن رضایی پس از ناکامی در چندین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در این دوره نیز خود را برای تصدی ریاست قوه مجریه نامزد کرده است. او در بیانه انتخاباتی خود اعلام کرد که اقتصاد نه پادگان است و نه دادگاه ولی محل فلسفه‌بافی هم نیست.

محسن رضاییعلیرضا زاکانی: نماینده مردم قم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، قبلا دو بار و در سال‌های 1392 و 1396 برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده بود، اما در هیچ‌کدام از دوره‌ها، صلاحیت وی ابراز نشد. رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، پس از ثبت نام در انتخابات 1400 اعلام کرد: مسببین وضع اسفبار فعلی و حامیان آنان طلبکارانه به میدان آمدند و سودای دولت سوم روحانی را در سر می‌پرورانند. پیشرفت ایران با تصمیمات بیست دقیقه‌ای محقق نخواهد شد.

علیرضا زاکانیامیرحسین قاضی زاده هاشمی: نایب رئیس فعلی مجلس، یکی دیگر از مهمان‌های بهارستان است که سودای ورود به پاستور را در سر می‌پروراند. قاضی زاده هم‌اکنون 50 سال سن دارد و به عنوان جوان‌ترین کاندیدای تایید صلاحیت شده برای انتخابات 1400، به گفته خودش قصد تشکیل “دولت سلام” را دارد. او بعد از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد: دولتِ سلام، سلام به تازگی و تغییر بنیادین است و من به‌جای اینکه یک کاندیدا به عنوان یک فرد باشم، به‌عنوان نماد یک تفکر برای تغییر ساختارهای اداره کشور هستم.

امیرحسین قاضی زاده هاشمیعبدالناصر همتی: رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، یکی از اصلاح طلبانی است که صلاحیت وی برای انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 توسط شورای نگهبان، احراز شد. همتی از سال 1397 و با حکم حسن روحانی به عنوان رئیس بانک مرکزی انتخاب شد. این فعال سیاسی امیدوار است بتواند به گزینه نهایی اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو تبدیل شود.

محسن مهرعلیزاده: این چهره اصلاح طلب، یک بار در سال 1384 شانس خود را برای تصدی پست ریاست جمهوری امتحان کرده است. البته در آن دوره اصلا توفیقی به دست نیاورد و در رده ششم قرار گرفت. محسن مهرعلیزاده در بیانه اخیر خود، اعلام کرد کاملا به جبهه اصلاحات وفادار می‌ماند و سرود زنده بودن این جریان سیاسی را سر داد.

محسن مهرعلیزاده سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران در تاریخ 28 خرداد 1400 و هم‌زمان با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی، برگزار می‌شود. لطفا با شرکت در نظرسنجی انتخابات 1400 علاقمندی سیاسی خود و نیز مشارکت احتمالی در انتخابات پیش رو را با ما در میان بگذارید.

انتظارات شما از رئیس جمهور

guest
7K نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
رضا
رضا
2 دقیقه ها قبل

قطعا در این انتخابات شرکت نمی کنم

حسین خاکبازمقدم
حسین خاکبازمقدم
3 دقیقه ها قبل

رای ما سید ابراهیم رئیسی

روح اله
روح اله
50 دقیقه ها قبل

غرور و غیرت مردم آذری زبان کشور عزیزمان ایران را ببینید استقبال دیروز مردم تبریز ضمن استماع سخنان مهم مقام معظم رهبری که به صورت زنده در ورزشگاه پخش می شد، با حضور رئیسی شور و شوق مضاعفی گرفتند و با شعارهای«آذربایجان افتخاریمیز، رئیسی انتخابیمیز»، «رئیسی بت شکن، بت فساد رو بشکن» و… به استقبال آیت الله رئیسی رفتند. این است شکوه و پایداری این ملت به خادم عزیزشان آقای ابراهیم رئیسی

مازیار
مازیار
53 دقیقه ها قبل

قبل از رای دادن . به سخن وجدانتان گوش دهید . رییسی که در ۲۸۰۰۰ با بی‌رحمی ، حکم اعدام ۴۰۰۰ نفر را صادر کرد ، آیا این آدم واقعا لیاقت رییس جمهور شدن داره ؟؟؟؟ !!! فکر کنید و نیم ساعت مطالعه کنید .

روح اله فرجی
روح اله فرجی
1 ساعت قبل

ابراهیم بت شکن بت فساد روحانی رو بشکن ( رای ما سیدابراهیم رئیسی)

نگار
نگار
1 ساعت قبل

دکتر روحانی افزود: این 3 جلد کتاب نشانه و گواهی برای آیندگان است تا ببینند که ملت ایران چگونه در شرایطی که جنگ اقتصادی تمام عیار به او تحمیل شده بود و تحت شدیدترین تحریم‌ها قرار داشت و در عین حال با همه‌گیری کرونا مقابله می‌کرد، توانست در این مدت بیش از 7600 پروژه به ارزش بیش از هزار هزار میلیارد تومان را عملیاتی و افتتاح کند.

نگار
نگار
1 ساعت قبل

رئیس جمهور با اشاره به افتتاح تعداد زیادی از طرح‌های مهم و عظیم کشور در سال 99 در قالب پنج شنبه های افتتاح، گفت: در سال 1400 نیز پروژه‌های عظیمی مثل احیای دریاچه ارومیه و خط لوله گوره- جاسک مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت. این خط لوله، یک پروژه بسیار مهم است و بعد از این صادرات نفت ایران از خلیج فارس و دریای عمان انجام خواهد شد.

دکتر روحانی اظهار داشت: کسانی که با مسائل استراتژیک آشنایی دارند می‌دانند که انتقال بخشی از ظرفیت صادراتی نفت کشور از خلیج فارس به دریای عمان چه اهمیت بالایی دارد.

رئیس جمهور در ادامه با بیان اینکه دولت تا آخرین روز فعالیت خود به دنبال تحقق شعار مهم امسال در حمایت و پشتیبانی و مانع‌زدایی از مسیر رشد تولید خواهد بود، افزود: نمی گذاریم نامگذاری امسال در حد نامگذاری باشد و با عمل در سراسر کشور آن را مجسم خواهیم کرد.

نگار
نگار
1 ساعت قبل

🔺خودکفایی ایران در تولید واکسن کرونا تا پایان دولت دوازدهم

🔹سعید نمکی، وزیر بهداشت: امروز در اوج تنگناها و سختی‌ها به ۵ یا ۶ کشور دارای تکنولوژی ساخت واکسن کووید-۱۹ پیوسته‌ایم.
🔹آیندگان خواهند فهمید در این دولت در یک سال راه ۲۰ ساله را پیمودیم.
🔹این زیرساخت توانست کشور ایران را در مقابل دراز کردن دست مقابل بیگانگان بیمه کند، بیگانگانی که در اغلب اوقات ما را تنها گذاشتند.
🔹امروز دو مجموعه و در هفته‌های آتی مجموعه‌های دیگر به این مجموعه واکسن می‌پیوندند و خودکفایی در تولید واکسن کووید-۱۹ در دولت دوازدهم اتفاق خواهد افتاد./

بابلسری بسیجی
بابلسری بسیجی
1 ساعت قبل

افرادی که از اصلاح طلبان حمایت می کنند مطمئن باشند که بدبخت ترین مردم هستند. یا دنبال هرزگی یا رانت یا فساد و ظاهربین هستند. البته منظورم این نیست که هر کی اصولگرا هست حتما آدم خوبیه.
ولی تقریبا من که با تمامی اصلاح طلبان دوروبرم برخورد میکنم افرادی دنیا پرست، سکولار، بی ایمان و طرفدار بدحجابی هستند. البته بدترین افراد دنیا زنان چادری اصلاح طلب، روحانیون اصلاح طلب و مذهبیون اصلاح طلب هستند .

نگار
نگار
1 ساعت قبل

بیمارستان مادر قم امروز پنجشنبه بیست و هفتم خردادماه از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور و همچنین آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه افتتاح شد.

این بیمارستان در زمینی به متراژ ۳۰ هزار مترمربع و زیربنای ۳۴ هزار متر مربع در منطقه پردیسان قم افتتاح شد.

بیمارستان مادر دارای پنج طبقه و ۲۱۸ تخت است که با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

بیمارستان دارای اورژانس، داروخانه، آزمایشگاه، اتاق عمل، زنان و زایمان، بخش های بستری، بخش های تصویربرداری، ICU و NICU است.

رئیس جمهور در آیین افتتاح بیمارستان مادر که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با ابراز خوشحالی از افتتاح این بیمارستان در قم گفت: هم ایام دهه کرامت است و هم قم، مرکز انقلاب و مرکز علم و دانش اهل بیت علیهم السلام است و سراسر جهان از این نور ساطع حوزه علمیه قم استفاده می‌کنند.

او با تشکر از دست‌اندرکاران ساخت این بیمارستان گفت: از مردم قم و مراجع عظام تقلید تشکر می‌کنم که همواره در همه مسائل مهم دینی، مذهبی، فرهنگی و همچنین مسائل مهم اجتماعی حضور داشتند و مشوق بودند و در امر بیمارستان هم کمک کردند؛ همچنین از سرمایه گذار بیمارستان تشکر می‌کنیم و امیدواریم این بیمارستان، مسیر خیر و رفاه برای مردم و مسیر شفا برای بیماران باشد.

یه ایرانی
یه ایرانی
1 ساعت قبل

یه کلیپی دیدم از جناب همتی که اونجا یادشون نبوده میخوان کاندید انتخابات بشن و رقیب آقای رئیسی بنابراین اونجا به عملکردهای آقای رئیسی تو قوه ی قضائیه اعتراف میکنن و میگن که از وقتی آقای رئیسی اومده کارهای خوبی انجام داده و حسابی به به و چه چه میکنه ولی همین آقا تو مناظرات آقای رئیسی رو عامل تمام بدبختی های ۸ ساله میدونه که انگار ایشون رئیس جمهور بوده
رأی ما سید ابراهیم رئیسی به کوری بی بی سی

بدون تعصب باشیم
بدون تعصب باشیم
1 ساعت قبل

مشکل از ماست که همیشه به جناح ها نگاه میکنیم نه آدمها. آقای رئیسی کارنامه بسیار درخشانی داره, با اراده است,دلسوزه, با برنامه است, فهیمه, فکر بسته ای نداره, اما متاسفانه خیلی از افراد اصلاح طلب با اینکه می بینم این آدم قابلیت های بالایی داره اما باز هم تعصبانه چسبیدن به جناحشون و میگن انتصابیه و. ..
کاش بدونیم سوریه با بی تفاوتی در رای دادن چه بلائی سر کشور آورد و چقدر آسیب دید. فردا برای ایران بهتر و جدای از تعصب بیایم به اصلح رای بدیم و بعد کمک کنیم و خواسته هامون رو ازش مطالبه کنیم.با آینده خودمون و کشورمون نجنگیم و هیجانی برخورد نکنیم

حامی ملت
حامی ملت
1 ساعت قبل

امید وارم آقای رئیسی صدای ملت باشید
یک فکری به حال کسانی که می‌خوام بچه دار بشن بکنید

حامی ملت
حامی ملت
1 ساعت قبل

من آقای همتی رو قبول ندارم

حامی ملت
حامی ملت
1 ساعت قبل

با سلام
نمی‌دونم نظرم منتشر میشه یا نه
من به عنوان فرزند یک شخصی که برای امنیت جامعه جونش رو توی دستش گرفت و جنگید این آقا رو قبول ندارم . چرا ؟ چون از FATF حمایت می‌کنه که این برنامه پدر من و امثال اون رو تروریست می‌دونه . این آقا اگر واقعا کارآمد بود بانکداری ایرانی رو درست میکرد که مردم به جای وام نزول نگیرند.

حق جو
حق جو
2 ساعت ها قبل

طرفداران آقای رئیسی،

لطفاً اول ۳۰ ثانیه فکر کنین بعد رای منفی بدین؛

آقای رئیسی وعده داده برای رفع مشکل ازدواج و بیکاری جوانها ظرف ۴ سال ۴ میلیون واحد مسکن توسط دولت ساخته می‌شه؛

سوال اول – یعنی تا ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ یک میلیون واحد مسکن ساخته میشه؟

سوال دوم – با وجود چالش تأمین آب و برق، انرژی این واحدهای مسکونی قراره چطور تأمین بشه؟

سوال سوم – رفع مشکل بیکاری با ساخت مسکن یعنی چی؟ یعنی قشر بیکار شیش صبح سرِ ساختمون باشین؟

ممنون میشم اگر به این سه سوال با منطق فکر کنید و پاسخ بدید.

محسن
محسن
پاسخ به  حق جو
1 ساعت قبل

دست بردارین از تخریب، آقا مازیار پست شون را تحویل دادن؟ شما از برنامه های کاندید خودتون حرف بزنید، چون دستتون خالیه یکی دیگه را تخریب میکنید؟ اوّلاً آقای احمدی نژاد تو دوره اوّل نشون دادن که ساخت مسکن انبوه شدنی هست، اراده میخواد، نه شعارهای دوره روحانی و ادامه دهنده ی راه ایشون، جناب همّتی. ثانیاً عمده مصرف آب در بخش کشاورزی است و مدیریت میخواد نه ساختمون.ثالثاً اگه یک کم سواد داشتین، متوجّه بودین که چندین شغل را مستقیم و غیر ممستقیم مرتبط با ساخت و ساز میدانند.

مهدی
مهدی
پاسخ به  حق جو
1 ساعت قبل

ببخشید شما سه تا سوال مطرح کردید که البته متوجه نشدم که مزاح کردید یا خیر.
ولی به هر حال بنده پاسخ سوالاتتون رو میدم ، اول از همه اینکه ایشون گفتند ظرف ۴ سال ۴ میلیون و این معنیش این نیست که لزوما در سال اول یک میلیون ساخته بشه که البته بدیهی هم هست چون بوجود آوردن زیر ساختها در سال اول امکان پذیر نیست و واضح هست که در ابتدا زمان زیادی جهت امور جانبی این کار صرف خواهد شد. ولی در خصوص سوال سومتون واقعا متوجه نشدم که منظورتون لز سر ساختمون چی بوده ، به هر حال من فرض میکنم که سوالتون رو جدی مطرح کردید و شوخی نکردید ، در بیشتر کشورها صنعت ساختمان پیشرو هست ، زیرا ۳۰۰ صنعت رو فعال میکنه به صورت مستقیم و به صورت غیر مستقیم هم شغلهایی که اصلا شاید در ظاهر ارتباطی به این صنعت ندارند هم رونق میگیرند مثلا وقتی کامیونها مصالح حمل میکنند و در جاده ها تردد میکنند حتی لوازم یدکی اونها و تعمیرکاران هم درآمدشون بیشتر میشه

آرمان
آرمان
پاسخ به  حق جو
1 ساعت قبل

1.بله
2.رونق هسته ای ایران و توسعه برنامه هسته ای صلح آمیز ایران و انرژی های تجدید پذیر
3.یعنی برای کارگران پیمانکاران و مهندسان و فروشندگان مصالح .. اشتغال ایجاد میشود و همچنین از طریق تولید مسکن صنایع مختلف مثل فرش بافی صنایع یراق آلات …لوازم های بادوام مثل یخچال تلویزیون فر… با افزایش تولید مسکن کالاهای بادوام هم رونق می‌گیرد و اشتغال بیشتری در کارخانه ها ایجاد خواهد شد

حق جو
حق جو
3 ساعت ها قبل

طرفداران آقای رئیسی تو گوگل سرچ میکنن «نظرسنجی انتخابات 1400»، این لینک بالا میاد، میان اینجا و با IP های مختلف به کاندیدای مورد نظرشون رای مثبت و به نظرات حامی همتی رای منفی میدن.

اعتبار نظرسنجی از اول شدن «سعید محمد» مشخصه !!

این افرادی که «سعید محمد» رو مهمترین غایب انتخابات 1400 میدونن پارسال همین موقع فکر می‌کردن «سعید» و «محمد» با هم داداشن !!!!

تقریباً همه نظرسنجی‌های صد هزار نفری که فرصت طرفداران رئیسی به پوشش اونها قد نداده نشون می‌ده از رای رئیسی به شدت کم و به رای همتی و رضایی اضافه شده.

Mmd
Mmd
پاسخ به  حق جو
43 دقیقه ها قبل

دوست عزیز تنفر مردم از آقای همتی اقبالشون نسبت به آقای رئیسی در زیر پست های اینستاگرام این دو بزرگوار مشخصه.به نظرسنجی این سایت یا سایتای دیگه بسنده نکنید

Mmd
Mmd
پاسخ به  حق جو
11 دقیقه ها قبل

آقای همتی اول باید خانوادشو راضی کنه بهش رای بدن.واقعا میگم

حامد
حامد
3 ساعت ها قبل

شرکت نمیکنم‌. نه که توهین نیست . اگر جرات دارید منتشرش کنید .

بیداری
بیداری
3 ساعت ها قبل

همینایی که میگن آخوندا فلان اند آخوندا بهمان اند چرا از خاتمی حمایت میکنند ؟

م م
3 ساعت ها قبل

⬛‏⁧ سید محمد خاتمی رییس دوره ی اصلاحات و رییس دولت های هفتم و هشتم(۱۳۸۴-۱۳۷۶ )گفته⁩:

‏ملت همت کنند و بازی تحمیلِ یک نامزد را به نفع جمهوریت بر هم بزنند

◼️‏الحمدلله که متوجه و معترف تاثیر رای ملت هستند.
دوم اینکه
◻️آیا در ٨سال ریاست جمهوری ایشان و٨سال دوران روحانی هم”بازی تحمیل یک نامزد”بوده است؟ ❓
◻️چطور همین نظام و همین شورای نگهبان آن ١۶سال، بازی تحمیل را اجرا نکرده است؟ ‏❓

تشکر که فراخوان مشارکت زده اید حالا بفرمایید مردم باید چکار کنند؟رای سفید بدهند؟چرا شهامت بردن نام ⁧ همتی⁩ را ندارید؟😕

‏اکثر بیانیه های فراخوان عمومی یا حمایت از همتی که از سوی اصلاح طلبان صادر شده مملو از اتهام و توهین به نظام است.کاش کسی اینها را جمع آوری می کرد.

*ای کاش این فرد (خاتمی)اول مسئولیت تَکرار خودش را بر عهده می گرفت بعد از یک شخص با حرف و رفتار سیاسی متناقض(همتی) حمایت میکرد*

نصرالله
4 ساعت ها قبل

منافقا فرار کنن .

Mmd
Mmd
4 ساعت ها قبل

تنها ثمره هشت سال روحانی آب سردی بود که خورد تو صورت ملت تا از خواب بلند شن.فکر میکنم مردم الویتشون تغییر کرده دیگه به مظلوم نمایی و بازی های رسانه ای توجه نمیکنن بلکه عملکرد گذشتع فرد رو بررسی میکنن که خودش نعمتیه.چیزی که آدمو نکشه قوی ترش میکنه.

احتمالا این مثبت ترین نگاه درست به هشت سال دولت روحانی باشه

آذین
آذین
4 ساعت ها قبل

یعنی همتی یه بارم حتی به خاطر تبلیغات با چهارتا مردم عادی عکس نداره
مشخصه چقدر به فکر مردمه
من یه فیلم ازش ندیدم که بین مردم باشه
حداقل کاندیدایه دیگه بین مردم رفتن………..

گرد آفرید
گرد آفرید
پاسخ به  آذین
1 ساعت قبل

مگه از جونش سیر شده؟جرأت نداره بره بین مردم
حتی طرفدارانش جرأت ندارن بیان تو خیابون تبلیغ کنن!از دانشجو ها عین چی می‌ترسه!

رای من رییسی
رای من رییسی
5 ساعت ها قبل

پخش اخبار در سال ۱۴۰۴ با ریاست جمهوری دکتر همتی👇

بینندگان محترم؛قیمت دلار ۱۰۰۰ تومن کاهش داشت و از کانال۹۷۰۰۰هزار تومن به کانال ۹۶۰۰۰هزار تومن رسید. جناااب رییس جمهور اقتصاددان کشورمون مهندس همتی گفتن؛ انشاا.. در جلسه ۱۵۶ ام مذاکرات وین انشاا.. به نتیجه خوبی خواهیم رسید و مشکل دلار با برطرف شدن تحریمها برطرف خواهد شد. دینگ دینگ😂🤣😂🤣😂

نصرالله
5 ساعت ها قبل

منافقا به فکر فرار باشن از الان ، رئیسی داره میاد.

همتی = گودبای
همتی = گودبای
5 ساعت ها قبل

همتی = بنزین ۷۰۰۰ تومنی
همتی= دلار ۳۰۰۰۰ هزار تومنی
همتی=هدیه ارز۴۲۰۰ به نورچشمان
همتی=ارسال نکردن لیست اختلاسگران کهکشانی به قوه قضاییه
همتی=ادامه دولت روحانی
همتی=مسوول تورم ۶۰۰ درصدی
همتی=ادامه ۸ سال فلاکت و بدبختی و بیکاری
همتی= نماد و نماینده اصلاحطلبان
همتی= استاد اقتصادشم قبولش نداره و به رئیسی رای میده
همتی= ادامه دروغگویی و فریب جوونا در ۸ سال
همتی=ادامه دیکتاتوری و فریبکاری ۳۰ ساله اصلاحطلبان
همتی =روحانی بدون عمامه+تیغ ریش تراش

رای به همتی= ادامه تعطیلی کشور و بازار بخاطر برجامشون

🎊🎊ریاست جمهوری رئیسی رو به همه مردم ایران عزیز تبریک میگم 🎊🎊

❤فقط رییسی❤

اصلاح طلب
اصلاح طلب
6 ساعت ها قبل

دوستانیکه میخوان به دکتر همتی رای بدن،
بخاطر اینکه احتمال رای رضایی بیشتره نسبت به دکتر همتی قرار به این شده که اصلاح طلبان به رضایی رای بدن.
لطفا به دوستانتون و حامیان دکتر همتی اطلاعرسانی کنید.
فرصت خیییلی کمه. اصلاح طلبان پیروز انتخابات
#انتشار حداکثری

مهدی
مهدی
6 ساعت ها قبل

این همه روحانیو میکوبین پرسیدین در آمد کشور از کجاست؟پرسیدین کرونا چه کرد با کشور بله دیگه روحانی مذاکرات بکنه 170 میلیارد دلار آزاد شه عزیزان دلواپس خرج کنن پزشو بدن

همتی=بنزین ۷۰۰۰تومنی
همتی=بنزین ۷۰۰۰تومنی
پاسخ به  مهدی
6 ساعت ها قبل

خخخخ دیگه دارید به در و دیوار میزنید

فقط رییسی
فقط رییسی
پاسخ به  مهدی
5 ساعت ها قبل

تو رو خدا نگاه اقتصادی اینا رو نگاه
وقتی استاد اقتصاددانتون همتی بانک مرکزی باشه، کارشناسای اقتصادیشونم همین میشه.

بابا بخدا شماها حرف نزنید رای ناچیز همتی ، یه کم بالاتر میره😂

Mmd
Mmd
پاسخ به  مهدی
4 ساعت ها قبل

ما میپرسیم روحانی چه کرد با کشور.این که کرونا با کشور چکار کرد اهمیتش از اینکه روحانی با کرونا چکار کرد کمتره

ایلیا
ایلیا
پاسخ به  مهدی
2 ساعت ها قبل

در آمد دولت از پول بورس مردم بود از دلالی دلار دولت بود از افزایش مالیات ها و تعرفه های گمرکی بود از ممنوعیت های تردد کرونایی بود در کل از دزدی مردم بود احتیاجی به پرسیدن نیست در ضمن روحانی غلط کرده مذاکره کرده 8 ساله وقت مردمم گرفته عمر مردم با یه پاره کردن کاغذ بدست ترامپ به راحتی هدر شد . قرار دادی که بستن به یه کاغذ بند بود خاک بر سرشان که آبروی کشور رو بردند

ایلیا
ایلیا
پاسخ به  مهدی
1 ساعت قبل

دلواپس تویی که فکر میکنید پول نفت بلوکه شده ایران ارث پدر تو و روحانی هست

محاکمه روحانی و همتی
محاکمه روحانی و همتی
6 ساعت ها قبل

حتی فائزه هاشمی رفسنجانی ام رییسی را تایید کرد و گفت ؛ اگر آقای رئیسی بیاید خیلی از مشکلات حل خواهد شد.
اصلاحطلبان میانه رو یکی پس از دیگری رئیسی را تایید میکنن.

اصلاحطلبان تندرو و حزب باز و سیاسی کار هنوزم دنبال ادامه حکومت داری ۳۰ ساله خود، بر گُرده مردم مظلوم

همتی = گودبای

احمد
احمد
7 ساعت ها قبل

طرفداران رئیسی زمانی که خرداد سال 1404 هم از حیث مشکلات با امسال تفاوت چندانی نداشت نظراتتونو خواهم شنید مشکل مردم ما جوی رأی دادن بوده همیشه هی اصولگرا اصلاح طلب و هر دوره یه مدل جوی هس و تعداد بسیار کمی با تحقیق و مطالعه و مقایسه جدی نامزدها کاندید مورد نظر رو انتخاب می کردید این دوره هم از سر نارضایتی از روحانی و اصلاح طلب ها و صرف انقلابی بودن آقای رئیسی این جو حاکم به اغلب رأی دهندگان ولی دود گذاشتن شخصی که توانمندیش جای دیگری(تو این مورد قوه قضائیه) هست رو تو جای اشتباه (ریاست جمهوری) میره تو چشم رأی دهندگان به اون شخص بعد از پایان دوره اش الانم نیاید به من گیر بدید که یا برچسب حزبی بزنید برای طرفداری از نامزدتون چون تندرو بودنتون رو نشون میدید با این کار نه منطق و عقل

Mmd
Mmd
پاسخ به  احمد
6 ساعت ها قبل

ما فعلا اولویتمون اینه کسی که جاش روصندلی خونشه(همتی)رو روی صندلی اشتباه(ریاست جمهوری)قرار ندیم همتی مسئول خیلی از بدبختیای امروزمونه اگه اینطور نبود از خودش تو مناظرات دفاع میکرد حتی جرات قبول کردن مناظره با زاکانیو نداشت .کسی که نتونه با رقیب ریاست جمهوریش مناظره کنه میخواد با آمریکا مذاکره کنه😒😒؟؟الان خندت نمیگیره.منطق و عقلمون هم ثابت کردیم قبلن هر کامنتی میزاشتیم یا اتهام میزدید یا اطلاعات ناقص و دروغ میدادید:بقول یکی خانواده همتی هم بهش رای نمیدن چه برسه مردم

همتی=کاشف دلار۳۰۰۰۰ تومنی
همتی=کاشف دلار۳۰۰۰۰ تومنی
پاسخ به  Mmd
6 ساعت ها قبل

ای ول 👏👏

Mah
Mah
پاسخ به  احمد
6 ساعت ها قبل

من چند هفته اس تحقیق کردم و پی بردم آقای جلیلی بسیار با برنامه هستند و هشت سال مشکلات کشور رو رصد کردند و برنامه ارائه دادند و حتی این برنامه هاشون رو در اختیار دولت یازدهم و دوازدهم گذاشتند ، کارنامه شون هم نشون میده که هم بسیار جدی و پر تلاش هستند و هم مردمی.
حالا که که ایشون به نفع آقای رییسی کنار کشیدند ، یعنی آقای رییسی برای مدیریت کشور بهتر هستند و مردم بیشتر از بقیه آقای رییسی رو قبول دارند….
پس رای ما به آقای سید ابراهیم رییسی

💯فقط رئیسی 💯
💯فقط رئیسی 💯
پاسخ به  احمد
6 ساعت ها قبل

اتفاقا مردم این سری به رئیسی رای دادن چون وابسته هیچ جناحی نیس نه چپ نه راست.
زورتون اومده یکی اومده بساط حزب بازیهای ۳۰ ساله شما اصلاحطلبان رو برچیده.

✌رای ما = رییسی فراجناحی نه چپی نه راستی✌
👎همتی اصلاحطلبان و حزب بازان = خداحافظ👎

حق جو
حق جو
پاسخ به  💯فقط رئیسی 💯
3 ساعت ها قبل

«اتفاقا مردم این سری به رئیسی رای دادن چون وابسته هیچ جناحی نیس»
.
.
.
رای دادن؟؟ هنوز انتخابات شروع نشده، علم غیب داری ؟!

صادقانه بگو اگر «حسن عباسی» یا «رائفی پور» هم کاندید بودن باز به رئیسی رای میدادی ؟؟

شایان پرسپولیسی
شایان پرسپولیسی
پاسخ به  احمد
5 ساعت ها قبل

ینی اگه رییسی خوب کار کنه، شماها بهش رأى میدین و ازش حمایت میکنید!؟

بیداری
بیداری
پاسخ به  احمد
3 ساعت ها قبل

ببینیم و تعریف کنیم
شما اجازه بدید رئیسی رای بیاره 1404 با هم صحبت میکنیم

بیداری
بیداری
پاسخ به  احمد
3 ساعت ها قبل

به نظر شما همتی شخص درستی برای ریاست جمهوریه؟

طوفان
طوفان
پاسخ به  بیداری
24 دقیقه ها قبل

دقیقا باهاتون موافقم.
این آقای همتی حتی حرف زدن معمولی رو هم بلد نیست.

محمدی
محمدی
8 ساعت ها قبل

4سال‌دیگه‌حالتون‌میپرسم😀😀😀😅

محمد
محمد
پاسخ به  محمدی
5 ساعت ها قبل

من چهار سال دیگه تعداد خونه هاتو آمار میگیرم چند تاست.

بیداری
بیداری
پاسخ به  محمدی
3 ساعت ها قبل

برو 4 سال دیگه بیا

پوریا
پوریا
8 ساعت ها قبل

رای به اقای رییسی=وزیر امور خارجه شدن اقای جلیلی=نابودی روابط جهانی=بدتر شدن شرایط مردم
رای ما لر با غیرت محسن رضایی

اشکان
پاسخ به  پوریا
5 ساعت ها قبل

دوستان خواهشا بین نیروهای انقلابی تفرقه ایجاد نکنین

بیداری
بیداری
پاسخ به  پوریا
3 ساعت ها قبل

رای به اقای رئیسی = وزیر امور خارجه شدن محسن رضایی
رای به رئیسی = معاون اول شدن اقای جلیلی
رای به رئیسی = رئیس اموزش و پرورش شدن زاکانی
رای به رئیسی = درست شدن اوضاع کشور

Alef
Alef
8 ساعت ها قبل

قضا کشتی آنجا که خواهد برد
وگر ناخدا جامه بر تن درد

بخدا اگر آقای همتی خودش را تکه پاره کند هم من به ایشان رای نخواهم داد

مهدی
مهدی
پاسخ به  Alef
6 ساعت ها قبل

دادش داشت تیکه پاره میکرد رحمی کن

حق جو
حق جو
پاسخ به  Alef
2 ساعت ها قبل

وظیفه رئیس جمهور مدیریته،

شوآف و تکه پاره کردن رو که رقبای دکتر همتی تو مناظرات انجام دادن.

عباس
عباس
8 ساعت ها قبل

هرکس انتخاب شد به دامداران توجه ویژه کند. این قشر زحمت کش در آستانه ورشکستگی کامل هستند. خداوند از این دولت و روحانی نگذرد.

اشکان
پاسخ به  عباس
5 ساعت ها قبل

ان شاءالله

1 32 33 34